
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
#1
|
) a Donkowi do Berlina . I chcą coś chłopaki ugrac dla siebie i dla pewnej partii (przypomnij komu sondaże pofrunęły w górę? ) Agenci Moskwy są u nas gdzie indziej i oni narazie nami się nie zajmują - na to pewnie przyjdzie pora. ps.Siemoniak dzisiaj rozwiał moje złudzenia. System antyrakietowy będziemy brali z zachodu ( USA,Izrael,Wlochy lub jakies konsorcjum niemiecko-hiszpańsko-włoskie) , śmigłowce - podobnie (niewązne kraje i tak nie Polskie) . Coś tam niby ma być w warunkach typu montaż u nas . Jednak tylko to potwierdza że nic się nie nauczyli i nie zamierzają nic produkowac własnego i rozwijać własnych technologi.
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 10.04.2014 o godz. 13:42.
![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#2
|
|
Nie bez znaczenia jest też to, że Radek jak absolwent renomowanej uczelni brytyjskiej pisał opracowania dla Institute for European Defence and Strategic Studies (IEDSS). Mianowicie chodzi mi o tą broszurkę dobrze znanego nam autora: http://www.amazon.com/Moscows-Afghan.../dp/090796785X Niby zwykłe organizacja, ale nie przyczepiłbym się do Radka, gdyby nie opinia jednego z szefów tej organizacji, która de facto świadczy, że to był think-thank SIS. Trochę teorii spiskowych i faktów na temat tej organizacji. http://pinkindustry.wordpress.com/th...tegic-studies/ Perełka z powyższego. Cytat:
![]() PS. Pewnie się zdziwisz, ale zgadzam się z tym co napisałeś i zacytowałeś ws. sytuacji z zaopatrzeniem w gaz na Ukrainie. Pewnymi niuansami są oczywiście rola jaką odegra Polska w tej sprawie i to jak będzie z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień zmieniać zakres posiadanego terytorium przez Ukrainę, ale to nie zależy ani ode mnie, ani od Ciebie i czas pokaże, w którą stronę to wszystko pójdzie. PS2. Co do zbrojenia nie widzę innego wyjścia skoro nawet Ruskim nie płacimy od 25 lat za licencje to mielibyśmy stworzyć coś własnego, albo na zachodniej licencji? Nie w tej epoce ![]() |
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|