
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Offline |
#11
|
|
Nawet jak tam nie było działania osób trzecich- pod Smoleńskiem, to Tusk nie może dopuścić do tego, by PiS doszedł do władzy po "posprząta Towarzystwo"- jeśli umiędzynarodowi te śledztwo. Wyjdą wtedy takie jaja, że medialny parasol ochronny zozstanie złamany pod naporem pytań i ciekawych faktów.
Dlatego jestem pewien, że Tusk zrobi wszystko(a nawet więcej) by zostać na stołku bo na śmietnik historii nie pójdzie tylko on ale i być może Komorowski- a on nie może iść, bo wg różnych źródel jest on w duży sposób powiązany ze służbami specjalnymi Nic nie insynuuję, ale niepokoi fakt, że swego czasu do Warszawy przyjeżdzał szef Komisji wyborczych w Rosji- czyli państwa ultra demokratycznego ![]() ![]() Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”): http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/ |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|