
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#39
|
|
Jaką napinkę? To normalne, że jak jest atmosfera w drużynie, ambitne cele, trener który potrafi korygować błędy. To zawodnicy biegają i sie starają, bo wiedzą dokładnie co mają robić i że jak tego nie zrobią to wszyscy ucierpią. Jak jest burdel to nikt nie wie co ma robić i robi tyle ile mu się zachce. Jeżeli jeszcze do tego nie płacą to jest całkowita popelina. I działa to wszędzie nie tylko u nas. Natomiast nasza moderowana liga dokłada dodatkowy stresor powodujący ze wszystkiego się odniechciewa i jeżeli raz taki stresor wystąpi to jest pozamiatane na długi czas. Do tego stopnia ze Cypryjczycy nas leją.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|