The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 01.04.2014, 12:05
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza przy wolnym, który jak sam stwierdziłeś zburzył nam konstrukcję. Już po słynnej bramce z Jagą którą Misiek wrzucił sobie do bramki miałem podejrzenia, że chop jest słaby. Nie wiem czy pamiętasz jego wycieczkę z Cracovią kiedy Brożek wybijał z linii. Wczoraj zanim wpuścił szmatę z wolnego pikę lecącą mu w ręce wybija na aut zamiast spokojnie ją złapać, to nie jest zachowanie porządnego bramkarza który robi dobra robotę. Rozumiem że na przedpolu jest słaby bo jest za wolny, ale z takimi warunkami powinien bronić każdy strzał z za pola karnego nawet bez muru. To co zrobił wczoraj to zwyczajny kryminał i pozostaje się tylko zastanawiać czy to zachowanie było wynikiem jedynie jego przeciętnych umiejętności. A fakt że Smuda wpuszcza przy 1:0 amatora na plac potwierdza moje obawy o całokształt pracy tego trenera. [...]
Chłopie nie wiem co się z Tobą dzieje, ale odnoszę wrażenie, że masz jakąś manię prześladowczą. Doczepiłeś się chyba najlepszego bramkarza Wisły od czasów niesławnej pamięci Dolhy czy sięgając pamięcią znacznie dalej wstecz równie niesławnej pamięci Bobrowicza.
Misiek jest wolny i słaby na przedpolu Kuźwa, On przynajmniej w przeciwieństwie do przyspawanego do linii bramkowej Sarnata wychodzi do piłki i w większości przypadków naprawia błędy obrońców (choćby sytuacja z wczoraj kiedy wybronił w sytuacji sam na sam strzał napastnika Zagłębia). Czasem pomaga Mu szczęście, czasem nieudolność przeciwników, ale nie zmienia to faktu, że do dnia wczorajszego takich baboli jak Mariusz Pawełek nie popełniał, a wręcz przeciwnie wielokrotnie ratował nam skórę. Dawno nie mieliśmy tak wszechstronnego bramkarza, więc przynajmniej w tym miejscu daj sobie na wstrzymanie. Chłop widać, że się rozwija, bowiem jeszcze do niedawna o palpitację serca przyprawiała Jego gra nogą, ale jak już dało się zaobserwować od kilku meczów wstecz znacznie ten element gry poprawił, co znakomicie było widać we wczorajszym meczu, kiedy śmiało wychodził do przodu poza pole karne rozgrywając piłkę, niczym stoper. Przy trzeciej bramce owszem popełnił błąd, ale większym winowajcą był tutaj Nalepa -> nigdy nie zagrywa się krótkiej piłki do bramkarza w światło własnej bramki! Przy wolnym był trochę spóźniony, ale strzał był praktycznie perfekcyjny i trudny do obrony, coś podobnego (no może w nieco mniejszej skali), jak strzał Stirlitza w meczu z Legią. Nie zauważyłem wówczas aby ktokolwiek miał pretensję do Kuciaka.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale nikt tu nie mówi o trzeciej. Miśkiewicz zap... pierwszą jak junior. Dla każdego mającego pojęcie o grze na bramce to co zrobił to praktycznie swojak. Inaczej, jak się chce puścić bramkę z wolnego to trzeba zrobić dokładnie to co zrobił wczoraj Miśkiewicz.
A Ty grałeś kiedykolwiek na bramce Odnoszę wrażenie, że nie wiesz o czym piszesz, a próbujesz na siłę się do kogoś do.......ić. Szkoda, że robisz to wobec zawodnika, który wielokrotnie nam ratował skórę. Pozycja bramkarza jest najgorszą na boisku, bo cały mecz można grać wyśmienicie, a jeden babol może zmienić ten obraz z całego meczu. Przy wolnym zrobił niepotrzebny krok w stronę drugiego słupka, stąd spóźnił się odrobinę z interwencją + zawodnikowi Zagłębia wyszedł strzał życia = padła bramka. Trudno to jest piłka nożna, kilkakrotnie wcześniej ratował nam skórę czy we wspomnianej już powyżej sytuacji, czy też zbijając piłkę na poprzeczkę itp.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 01.04.2014 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:56.