
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
#11
|
|
Nie zgadzam się z Tobą Jaroo1.
Po pierwsze z perspektywy Polski - to co się dzieje na Ukrainie może być bardzo korzystne. Jest to jedyna okazja która szybko się nie powtórzy na LEGALNY i szybki dostęp do wysokich technologi militarnych a nawet potencjalnie atomu. Po drugie - Ukraina w granicach jak obecnie- nie jest w stanie ich obronić ponieważ do tej pory była tylko satelitą Rosji i dlatego za Janukowicza,Juszczenki czy Kuczmy nie mieli z tym problemów ,uniezależniając się narazili się na zadziałanie ulokowanych w społeczeństwie ogólnie mówiąc ludziach Rosji Po trzecie tak duży i generalnie wrogi Polsce kolejny kraj przy naszych granicach byłby potencjalnie niebezpieczny , Po czwarte w razie ich wejścia do UE z automatu po jakimś czasie to oni przejmują rolę lidera Europy środowoschodniej. Po piąte Polska może korzystać tyko na sytuacjach kiedy najwięksi nasi wrogowi biorą sie za łby (IWŚ) i wspierać stronę słabszą a przynajmniej taka z którą w razie czego możemy sobie dać sami radę. Nic tu nowego nie wymyślam - jest to wprost mówione choćby przez brytyjczykow na temat ich strategi politycznych. Oczywiście błędy rządu Polski mogą się na nas tragicznie skończyć ale to nie jest gra dla dzieci tylko dla mężów stanu. Więc proszę nie płaczmy i nie panikujmy tylko wymagajmy od polityków żeby wykorzystali sytuację zgodnie z interesem Polski
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 14.03.2014 o godz. 13:53.
![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|