The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas meczu o obiadowej porze będę się raczył(a)
Rosłem i nożką z kurczaka 48 30,77%
Pomidorową i kotlecikiem. 27 17,31%
Trydycjnie piwkiem. 35 22,44%
Dobrą grą naszych piłkarzy. 46 29,49%
Głosujących: 156. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
czarinio
Junior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2014, 18:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A Guerrier z czym gra ? Bo w poprzedniej rundzie grał jak z nut bo nie przygotowywał go wielki magik Smuda. Strzelił nawet 4 bramki. A teraz poraz pierwszy doświadczył nochala trenera i zagubił się gdzieś we mgle.
W ostatnim meczu widziałem sprint Guerriera atakującego bramkarza i szybkość jest nadal imponująca. Nie przyszło Ci może do głowy, że trenerzy ekstraklasy potrafią wyciągać wnioski i po prostu bardziej pilnują wyjścia do piłek prostopadłych Guerriera, a to była jego jedyna broń dzięki której strzelał bramki. Wypracowujemy sobie również mniej sytuacji, wydaję mi się, że błędem jest ustawianie Chrapka jako defensywnego pomocnika, szczególnie u siebie, gdzie prowadzimy grę i Chrapek swoją kreatywnością potrafił dograć super pilki. Guerrier niestety jest słaby techniczne, popełnia proste błędy w przyjęciu piłki i to jest jego największa wada, Sarkiego zresztą też. Może to też wina Smudy?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:09.