
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#1
|
|
Spiskowa teoria dziejów grubymi nićmi szyta. Niestety z podobnymi do NWO, Zeitgeist, czy Fahrenheit 9.11 ciężko dyskutować, gdyż opuszcza się w nich z racjonalne argumenty i sięga po pojęcia z granic metafizyki na fantasmagoriach kończąc.
Zgodzę się w tym jednym, ale dochodzę do tego zupełnie innym sposobem rozumowania dedukcyjnego opierającym się na wysnuwaniu kolejności zdarzeń na podstawie zaistniałych zdarzeń, gdzie zaistniałe zdarzenia wskazują na to, że politycznie i gospodarczo rysuje się przed nami perspektywa kilku niespokojnych lat.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 06.03.2014 o godz. 19:02.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|