
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Co proponujesz Gwiaździsty? Utrzymać dużą armię poborową ale na gównianym, poradzieckim sprzęcie będącym w stanie śmierci technicznej (jak Ukraina)? Zdajesz sobie sprawę, że na wszystko trzeba mieć pieniądze. PKB mocno nas ogranicza. Ja wolę mniejszą ale nowoczesną armię. W dzisiejszych czasach coraz bardziej liczy się jakość, nie ilość.
Potencjałem i sprzętowo nie jesteśmy tak jak 1939, to jest totalna bzdura. Natomiast jeśli chciałbyś armii mogącej przeciwstawić się Rosji czy teoretycznie Niemcom, to wybacz ale o tym możemy sobie co najwyżej pomarzyć. ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|