
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
Mecze z drużynami misia chaosa tak właśnie wyglądają. Dokładnie jak w okręgówce. Gdyby boisko pozwoliło to można by pograć piłką uspokoić, ale na takim pastwisku to ryzyko, że piłka odskoczy i gnani gromkim "faster, faster" przeciwnicy pojadą z kontrą. Więc pacanówka była z obu stron.
Piłkę meczową miał Garguła. Byli tacy co sie zachwycali jego cudownym strzałem, że co nie kopnie to wpada. Szkoda że nieatakowany z 7 metrów nie potrafi kopnąć w bramkę. Zamiast sie przypalać wystarczyło zawinąć po długim i po sprawie. Junior by tak próbował, dlaczego wytrawny ligowiec nie próbował? ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|