
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#12
|
|
Smudziarze już usprawiedliwiają trenera po kolejnej wyjazdowej kupie. Nie róbcie z niego cudotwórcy, bo takich w lidze jest juz kilku. Wdowczyk czy ten Słowak trener Ruchu. Obaj wyciagnęli zespoły z niższego pułapu niż Smuda.
Można po raz kolejny udawać , ze nic się nie stało ale to gówno, którym raczy Smuda na wyjazdach jak widać chyba się już nie skończy. Poza tym zaginał gdzieś Paweł Brozek, czyżby efekt przepracowania ze Smudą okresu przygotowawczego ? . Mam nadzieję, ze nie i w meczu z Ruchem zacznie cos strzelać, a Wisła jak zwykle tylko w Krakowie zdobęcie 3 punkty. A teraz do ataku ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|