
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wisła rozpocznie rundę wiosenną od: | |||
| Zwycięstwa! |
|
79 | 79,00% |
| Remisu! |
|
17 | 17,00% |
| Porażki.. |
|
4 | 4,00% |
| Głosujących: 100. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#91
|
|
Niczego lepszego się nie spodziewałam w pierwszym meczu po przerwie zimowej, więc bardzo się cieszę, że udało nam się wywieźć trzy punkty z Gliwic. W dość słabym stylu co prawda, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Wierzę, że z każdym kolejnym meczem forma, dokładność i zrozumienie na boisku będzie coraz większe, ciekawi mnie też, jak to będzie wyglądać z Darkiem Dudką w składzie.
Podobał mi się wczoraj Semir, widać, że to wciąż jest grajek o konkretnych umiejętnościach, tylko że też potrzebuje więcej czasu, by osiągnąć optymalną formę. Gdy tak się stanie, to nie mam wątpliwości, że będzie brylował razem z Chrapkiem, Brożkiem, Gułą... Ogólnie to pomoc mamy solidną, boję się jedynie o skrzydła i środek ataku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#92
|
|
Ważne trzy punkty. Które powinny dodać nam wiary zwłaszcza na wyjazdach.
W poprzedniej rundzie jedynym atutem Sarkiego poza szybkością, było mocne i celne dośrodkowanie. Oby to co wyprawiał było efektem "ciężkich nóg" bo podać na 10 metrów po ziemi to junior potrafi, a Sarki sprawia wrażenie jakby nie wiedział gdzie powinien podać. W pierwszej połowie miał ze trzy okazje żeby ograć do pustaka... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#93
|
|
A mnie właśnie zaskoczyły skrzydła.Wyglądały naprawdę dobrze. Jeden z lepszych meczów Sarkiego w tym sezonie, a Donald jechał na dupie przez cały mecz.
Zwrócę jednak uwagę, że poszły dwie kontry, które przy lepszym przeciwniku skończyłyby się bramkami (min. sytuacja, gdy trójka z Piasta wyszła na samego Piotra Brożka). |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#94
|
|
Oglądać ten mecz to była droga przez mękę, ale chociaż się przełamali na wyjeździe. Tak jak pisałem - jak będzie przełamanie na wyjeździe, to będziemy się liczyć do końca w walce o MP!
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#95
|
|
piast słaby tak że aż boli, nie jestem przekonany do koncepcji Smudy, Stilić póki co rusza się jak oldboy, zobaczymy co będzie dalej, brożki niechlujnie jak za dawnych lat, nie wiem czy nie przesadziliśmy z ilością emerytów po przejściach. Oby nie, ale jak coś przestanie iść to czuję DUUUŻE PROBLEMY W SZATNI. Potrzebujemy na gwałt przynajmniej 2 obrońców (na poziomie). Oraz napastnika, albo 2. Brożek bez konkurencji się rozleniwi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#96
|
Dodam, że lato za gorące a zima za zimna, wódka powinna być tańsza. Mnie osobiście wali w krzyżu, kierownik mnie chyba nie lubi, muszę rano wstawać a nie chcę. Ostatnio stwierdziłem nawet nadwagę a jem mało i piwo piję. Pierwszy mecz po przerwie, daj na luz |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#97
|
|
ja napisałem o tym co widziałem. a nie widziałem nic co wskazywałoby że jesteśmy odrobinę mocniejsi. Jakby Jurado trafił z 5 metrów to mielibyśmy remis z mega słabym przeciwnikiem. co więcej widziałem zaczątki gwiazdorskiego machania rękami. na papierze jesteśmy silni. dla mnie gadki o pierwszym meczu itd, itp są śmieszne.oni przygotowywali się od miesiąca do tego meczu więc mam prawo wymagać NIECO więcej.
Ostatnio edytowane przez mee : 20.02.2014 o godz. 20:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia
Offline |
#98
|
|
Mecz bez historii, liczą się trzy punkty na plus. Bardzo pozytywnie Piotrek Brożek - szczególnie w sytuacji gdzie gliwiczanie wychodzili z kontrą 3 na 1, a Pietia nie dość że akcje skasował, to jeszcze bez faulu.
![]()
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|