
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 07.2013
Offline |
#27
|
|
Mecz był jaki był za sprawą taktyki Chorwatów, która wymusiła zmiany ustawienia w naszej grze. Wczoraj nam wszystko wpadało do bramki, dzisiaj Chorwacji. Limit szczęścia równa się zero. Jak na naszą reprezentację 5 miejsce będzie miarodajny. Brawo dla naszych. Polska od kilku lat buduje dopiero swoją potęgę za sprawą klubów które chcą coś osiągnąć w Europie. Brawo dla Seervas'a, który wspiera polskiego szczypiorniaka.
Co robił Kubisztal na boisku? Nic nie pokazał chłopak - może lepiej sprawdziłby się Karol, który chociaż coś próbował. Szkoda Łucaka... Mam nadzieję że po odejściu starych wyjadaczy znajdą się młodzi, którzy godnie zastąpią naszych wojowników. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|