
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#11
|
|
Za tyle to można szaleć do woli.
Volvo V50/S40, albo jego tańszy odpowiednik Ford Focus. Oba to są bliźniacze modele z podobną paletą silników (większość diesli Forda i część benzyn). Roczniki 2004-2005. Przykładowa oferta: http://allegro.pl/volvo-s40-2-0-td-i3873163607.html Silniki: konstrukcja 2.0 jest z PSA z kilkoma modyfikacjami osprzętu i całkiem innym sterowaniem 1.6 to ford z lepszym osprzętem i elektryką benzyna 1.6 i 1.8 to żywcem ford d5 t5 i 2.5i to volvo Do popularnych usterek należy alternator, który potrafi się rozwalić ze 2-3 razy do 200 tys. oraz oczywiście filtr cząsteczek stałych w dieslach (za tysiaka można go wywalić, aby nie było problemu).
Ostatnio edytowane przez emj10 : 12.01.2014 o godz. 21:44.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|