
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
nawiązują do tego co napisał kolega wyżej , taki nasz terminarz na wiosnę
Piast ( wyjazd) Debry ( dom) Lechia ( wyjazd) Ruch (dom) Legia ( wyjazd) Zawisza (dom) Zagłębie (wyjazd) Widzew ( wyjazd) Podbeskidzie (dom) komplet punktów u siebie to w pewnym sensie obowiązek, poza tym wyjazdy oprócz z Legią mamy na papierze 'łatwiejsze' niż w rundzie jesiennej, więc obstawiam że przełamiemy złą passę i wygramy 2 spotkania , notując dodatkowo 2 remisy i porażkę. 19 punktów na wiosnę ? to hurraoptymizm , ale aż tak bardzo nie-nierealny Równie dobrze możemy i ugrać 15 punktów , co będzie niezłym wynikiem, |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#2
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|