The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.12.2013, 22:54
nawiązują do tego co napisał kolega wyżej , taki nasz terminarz na wiosnę

Piast ( wyjazd)
Debry ( dom)
Lechia ( wyjazd)
Ruch (dom)
Legia ( wyjazd)
Zawisza (dom)
Zagłębie (wyjazd)
Widzew ( wyjazd)
Podbeskidzie (dom)

komplet punktów u siebie to w pewnym sensie obowiązek, poza tym wyjazdy oprócz z Legią mamy na papierze 'łatwiejsze' niż w rundzie jesiennej, więc obstawiam że przełamiemy złą passę i wygramy 2 spotkania , notując dodatkowo 2 remisy i porażkę.

19 punktów na wiosnę ? to hurraoptymizm , ale aż tak bardzo nie-nierealny

Równie dobrze możemy i ugrać 15 punktów , co będzie niezłym wynikiem,
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.12.2013, 14:09
Karherop napisał(a):Wyświetl post
nawiązują do tego co napisał kolega wyżej , taki nasz terminarz na wiosnę

Piast ( wyjazd)
Debry ( dom)
Lechia ( wyjazd)
Ruch (dom)
Legia ( wyjazd)
Zawisza (dom)
Zagłębie (wyjazd)
Widzew ( wyjazd)
Podbeskidzie (dom)

komplet punktów u siebie to w pewnym sensie obowiązek, poza tym wyjazdy oprócz z Legią mamy na papierze 'łatwiejsze' niż w rundzie jesiennej, więc obstawiam że przełamiemy złą passę i wygramy 2 spotkania , notując dodatkowo 2 remisy i porażkę.

19 punktów na wiosnę ? to hurraoptymizm , ale aż tak bardzo nie-nierealny

Równie dobrze możemy i ugrać 15 punktów , co będzie niezłym wynikiem,
wszystko u siebie wygrać, dorzucić ostatni Widzew, 3 od końca Zagłębie i jeszcze 11 Piasta i może być..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:05.