
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: W Białymstoku.. | |||
| Wisła w końcu wygra! |
|
45 | 80,36% |
| Wyjazd = Remis |
|
7 | 12,50% |
| Ciężki teren, porażka. |
|
4 | 7,14% |
| Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#1
|
|
fajny mecz, grad goli i ciekawych sytuacji.
No i co z tego że przegraliśmy i straciliśmy w jednym spotkaniu połowe tego co w iluśtam Co z tego.Kto oglądał uważnie mecze ten wie ze jakby przyjechało takie Fulham i zagrało z Nami 11 spotkań to by nas 11 razy jebło No ale to liga polska na szczescie ,tutaj sa inne zasady, dlatego kazdy moze wygrać z każdym bo zadna z druzyn nie ma swojego stylu i jakości gry.ale ogląda sie to o wiele lepiej niż rok temu, no i widać Brożka który biega walczy i ciągnie ten wózek... ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|