The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.11.2013, 20:27
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze zapoznaj się z terminem "prawica" to zrozumiesz dlaczego pis i pozostałe partie nie łapią się pod tą definicję.

Co do dofinansowanie partii politycznych to parę miesięcy temu był projekt Po, który zakładał likwidację finansowanie partii politycznych z budżetu państwa. Jak zapewne wiesz najbardziej protestował Pis. Nie żeby Po jakoś specjalnie zależało na wprowadzeniu tego w życie, ale to był bardzo dobry projekt. Nowa Prawica już od lat postuluje, żeby partie finansowane były z dobrowolnych składek, a nie z kradzieży podatników.

No ale to tyle bo uciekamy od tematu "Smoleńsk"
Nie uciekamy, tylko Ty wciskasz bzdurna propagandę gdzie popadnie, co ciekawe przy biernej akceptacji zobowiązanych reagować.

Twoje prawicowe poglądy dziwnie konweniują z pomysłami komuszego PO czy poligłupa. Też liczysz że ci będą emeryci po 30 000 wpłacać? A jak przyjdzie ktoś z dobrowolnym datkiem 1000 000 000 pod jednym malutkim warunkiem, to co? Spełnisz warunek czy pogardzisz żywą kapustą, a co jeżeli to będzie jedyny skory do datku? Gdybyś choć deczko pomyślał to byś wiedział dlaczego "dobrowolne datki" nie istnieją. A takie pomysły to prosta droga do dyktatury.

Każdy o tym wie, szkoda ze prawicowcy od Mikkego propagując takie herezje albo są głąbami albo takich udają. W jednym i drugim przypadku wykreślają się z listy tych na których mozna by zagłosować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.11.2013, 16:40
Zaskakująco monotematyczny jest ten MAK. Czyżby każdą z głośniejszych katastrof, w której zginęły znaczące (wysoko postawione) osoby, chcieli tłumaczyć "brakiem sterylności w kabinie" vel "samobójczymi skłonnościami pilotów"
"[...] Dziś specjalista z centrum lotniczego w Sankt Petersburgu Arkadii Orłow ogłosił, że są nowe fakty w tej sprawie. Z nagrań zarejestrowanych w trakcie lotu wynika, że w kabinie pilotów był ktoś trzeci.

"Najprawdopodobniej ktoś ważny" - do takich wniosków doszli eksperci. Nie wykluczają, że mógł to być tragicznie zmarły w katastrofie syn prezydenta Tatarstanu. W ich opinii, obecność osoby postronnej w kabinie pilotów w chwili lądowania mogła znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo tego manewru. [...]"

http://fakty.interia.pl/raport-katas...ie,nId,1065439
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.