Dariook napisał(a):

Ale że niby jak? Mieli byśmy odpuścić zamordowanie naszej głowy państwa? Większego chyba ataku na naszą niepodległość trudno by szukać.
Istny Brak reakcji i wypowiedzenia wojny byłby przez historyków w przyszłości odebrany jako nowoczesna kapitulacja.
|
Czym Ty ich chcesz atakować, pomyśl racjonalnie ...
Rosja by się tak nie przyznała nawet gdyby była to ich sprawa.
Do Katynia do dzisiaj nie chcą się przyznać i co możemy im zrobić ? Nawet w Strasburgu się ich boją po wydaniu niekorzystnego dla nas wyroku ...