
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Sobotnie spotkanie na R22 zakończy się: | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
16 | 32,00% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły! |
|
29 | 58,00% |
| Remisem. |
|
4 | 8,00% |
| Porażką Wisły |
|
1 | 2,00% |
| Głosujących: 50. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#1
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#2
|
|
Tylko że ty od rana na rynku karmiles gołębie. Pozniej hejnał i wycieczka na Wawel. Sukiennice, Kazimierz, planty i meczyk. Po spotkaniu jechales do kopalni w Wieliczce a inni juz to zaliczyli. Po meczu chcieli prosto do domciu walic.
Zresztą nie ma co porównywać. Do Żywca nocny tramwaj z pod bagateli jeździ a tam nawet jak by jezdzil to kilka tysiecy chlopa na jeden kurs nie ma szans. Nawet jak by trzy wagony były.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.10.2013 o godz. 09:34.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#3
|
|
Tragiczny mecz w wykonaniu naszych piłkarzy. Po pierwsze całkowite zdziwienie nastąpiło już na początku ,kiedy Zagłębie się cofneło i czekało na nasze ataki. My nie przyzwyczajeni do tego ,że mamy konstruować atak pozycyjny ,wykazaliśmy się całkowitą nieporadnością w tworzeniu akcji ,brak tempa , niedokładne podania, niepotrzebne strzały z 30 metrów..Fartowny gol Garguły dał nam 3 punkty ,bo gdyby nie to i Miśkiewicz w drugiej połowie to byśmy zremisowali albo nawet polegli z tragicznie grającym Zagłebiem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#4
|
musiałeś sie mocno spocić jak nad tym myslałeś |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|