
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę... | |||
| Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu |
|
4 | 4,17% |
| Remis będzie sukcesem, ciężki teren. |
|
18 | 18,75% |
| Zwycięstwo Wisły! |
|
74 | 77,08% |
| Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#1
|
|
Zluzuj troche z tymi grozbami. Naprawde Twoje posty nie raz daja wiele do myslenia Kibicom Wisły do Twoich intencji. Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka. A jest to gracz, bez ktorego bylibysmy nizej niz sasiadka....
Naprawde czasem zastanawiam sie nad Twoim celem bycia tutaj moderatorem, jak ktos kto ma taki stosunek do Wisly, naszych pilkarzy i kibicow ma tutaj taka funkcje. Zostaw Dariooka w spokoju! Ma wiecej Wisly w sercu niz nie jeden z tutejszych forumowiczow. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#2
|
Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ? Następny który nie wie do czego służy forum ... A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#4
|
Pan Moderator zapomnial, ze bez Brozka jestesmy w czarnej dupie. Pan Moderator pokazal swoja wladze, zadowolony? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#5
|
|
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że FraMat nie miał prawa tego napisać, tak ?
![]() Jeżeli tak to jesteś za wprowadzeniem cenzury
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:28.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#6
|
Sprawa Darioka powinna byc poruszona. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#7
|
|
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#8
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#9
|
|
Czytaj ze zrozumieniem, albo wytrzezwiej!
Napisalem, ze miales prawo napisac nawet ze cieszysz sie ze zmarnowal dwie sety. A nie ze napisales, bo uwazam, ze kazdy ma prawo napisac swoje zdanie. Dariook tez mial prawo napisac to co napisal, bo odniosl takie wrazenie po Twoim poscie. Zreszta podejrzewam, ze wielu tutaj odnioslo podobne wrazenie. Czy jest jakas mozliwosc ingerencji u innych modow odnosnie zachowani FraMata i bana dla Dariooka?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.09.2013 o godz. 20:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#10
|
|
Gramy ponad stan a niektorzy placza :/ Gdy w tym sezonie nagle zdobedziemy MP bo bedziecie chcieli miec LM ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#12
|
|
wlasnie taka wypowiedz powinna powinna byc podstawa do bana. Oskarzenie kogos o to, ze jest pijanym.
Zreszta, jesli 10 osob Ci cos mowi, to znaczy ze tak to odebrali. Wiele osob Twoja wypowiedz uznalo za skandal. Pan Moderato, ktory wszyna awanture, a pozniej rozdaje bany za to bany... |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|