The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę...
Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu 4 4,17%
Remis będzie sukcesem, ciężki teren. 18 18,75%
Zwycięstwo Wisły! 74 77,08%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.09.2013, 20:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz się tak odezwiesz, albo nie odwołasz, a wylatujesz.
Zluzuj troche z tymi grozbami. Naprawde Twoje posty nie raz daja wiele do myslenia Kibicom Wisły do Twoich intencji. Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka. A jest to gracz, bez ktorego bylibysmy nizej niz sasiadka....

Naprawde czasem zastanawiam sie nad Twoim celem bycia tutaj moderatorem, jak ktos kto ma taki stosunek do Wisly, naszych pilkarzy i kibicow ma tutaj taka funkcje.

Zostaw Dariooka w spokoju! Ma wiecej Wisly w sercu niz nie jeden z tutejszych forumowiczow.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.09.2013, 20:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Zamiesciles post, ktory mial jasno okreslony wydzwiek, ktory byl negatywny wobec Pawla Brozka.
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:09.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.09.2013, 20:13
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Nie chodzi o to, że nie można krytykować, każdy ma świadomość, że Brożek spartolił te 2 setki itd. i zagraliśmy słabo w Chorzowie, ale... niektórzy tutaj, aż nad zbyt mocno negatywnie wypowiadają się o grze Wisły nie biorąc poprawki na skład Wisły i to ludzi irytuje. Wypowiedzi są niewspółmierne do umiejętności/możliwości tego zespołu.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.09.2013, 20:19
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli co Pawła Brożka nie wolno skrytykować po meczu za niewykorzystane stuprocentowe sytuacje bo od razu jest się wysyłanym na drugą stronę Błoń ?

Co on "świętą krową" jest czy co może mi wytłumaczysz ?

Następny który nie wie do czego służy forum ...

A może wprowadzimy cenzurę i będziemy pisać same pozytywy po każdym meczu a negatywne opinie i zdania będą kasowane- tego chcesz ?
Czy Ty nie rozumiesz, ze tutaj nie chodzi o zwykła krytyke. Kazdy jest w...ny, ze Brozek nie trafil. Mozna mu zarzucic ze TYM RAZEM ZNOW NAM MECZU SAM NIE WYGRAŁ (swoimi bramami i asystami). Ale tutaj w wypowiedzi FraMata byl wyczywalny, "A NIE MOWILEM, ZE TAK BEDZIE".

Pan Moderator zapomnial, ze bez Brozka jestesmy w czarnej dupie. Pan Moderator pokazal swoja wladze, zadowolony?
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.09.2013, 20:24
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że FraMat nie miał prawa tego napisać, tak ?

Jeżeli tak to jesteś za wprowadzeniem cenzury
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.09.2013, 20:29
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny- z twojej wypowiedzi wynika, że nie miał prawa tego napisać, tak ?

Jeżeli tak to jesteś za cenzurowaniem
Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!

Sprawa Darioka powinna byc poruszona.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.09.2013, 20:35
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Mial prawo napisac nawet, ze cieszy sie ze Brozek nie strzeli 2 setek. Ale powinien przyjac takze z godnoscia odpowiedz ludzi, ktorych taka wypowiedz by wkorwila. I tyle. Bany to oznaka slabosci i wlasnie cenzury!
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.09.2013, 20:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
"naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej", bo nie o to chodziło w cytowanym przez ciebie poście.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 28.09.2013, 20:40
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Gdzie cieszyłem się z tego, ze Brożek zmarnował 2 setki?
Czytaj ze zrozumieniem, albo wytrzezwiej!

Napisalem, ze miales prawo napisac nawet ze cieszysz sie ze zmarnowal dwie sety. A nie ze napisales, bo uwazam, ze kazdy ma prawo napisac swoje zdanie. Dariook tez mial prawo napisac to co napisal, bo odniosl takie wrazenie po Twoim poscie.

Zreszta podejrzewam, ze wielu tutaj odnioslo podobne wrazenie.

Czy jest jakas mozliwosc ingerencji u innych modow odnosnie zachowani FraMata i bana dla Dariooka?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 28.09.2013 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 29.09.2013, 10:16
Gramy ponad stan a niektorzy placza :/ Gdy w tym sezonie nagle zdobedziemy MP bo bedziecie chcieli miec LM ?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.09.2013, 20:30
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty nie rozumiesz, ze tutaj nie chodzi o zwykła krytyke. Kazdy jest w...ny, ze Brozek nie trafil. Mozna mu zarzucic ze TYM RAZEM ZNOW NAM MECZU SAM NIE WYGRAŁ (swoimi bramami i asystami). Ale tutaj w wypowiedzi FraMata byl wyczywalny, "A NIE MOWILEM, ZE TAK BEDZIE".
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 28.09.2013, 20:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To naucz się czytac ze zrozumieniem. Albo wytrzeźwiej
wlasnie taka wypowiedz powinna powinna byc podstawa do bana. Oskarzenie kogos o to, ze jest pijanym.
Zreszta, jesli 10 osob Ci cos mowi, to znaczy ze tak to odebrali. Wiele osob Twoja wypowiedz uznalo za skandal.

Pan Moderato, ktory wszyna awanture, a pozniej rozdaje bany za to bany...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:25.