
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę... | |||
| Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu |
|
4 | 4,17% |
| Remis będzie sukcesem, ciężki teren. |
|
18 | 18,75% |
| Zwycięstwo Wisły! |
|
74 | 77,08% |
| Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#31
|
|
Jaki ....a maraton?
Taka Justyna Kowalczyk zapierdala kilka startow w weekend, na pelnej ....zie, tydzien w tydzien, dziesiatki kilometrow...nie wspominając co pewnie robi od pon-pt! a kilka sprintow przez 90min kopacza wymaga wypoczynku? Jesli ktos tak mówi to puknijcie mu w czoło. Robi was najzwyklej w świecie w chuja, przy okazji kreśląc wymówkę swojej gównianej pracy i gównianych wyników. W profesjonalnym futbolu coś takiego jak złe przygotowanie nie istnieje. Nie ma czegoś takiego jak zmęczenie czy szukanie świeżości przez druzynę. Jednostka może mieć proiblemy z wydolnością czy formą po kontuzji i dłuższym rozbracie z piłką , to normalne i nad tym pracuje sztab. kazdym innym przypadku czyli trybie treningowym profesjonalny pilkarz musi krecic się koło swojej życiówki... Wisła równie dobrze może rozegrac 37 spotkan w 13 osobowym składzie i nawet nie dostrzeżemy zmęczenia. Przygotowanie do sezonu to .......ony polski mit, liczy sie tylko i wyłącznie codzienna praca nad organizmem. Brozek w 2 tyg nadrobil zaległości? No cud... Je to mogę ja mieć, od piwska i szlugów. Zachodnie kluby w przerwie na lige , jezdzą turne po swiecie, graja sparingi a pilkarze czesto zajmuja sie promocją. W Polsce preferuje się wbieg na Gubałówkę z 80kg plecakiem pełnym kamieni lub lesne sprinty zakonczone gra w 4 ognie piłką lekarską. Nie daj boże grupówka europejskich pucharów się trafi...kadra 40 zawodników+ 20 młodzieżowców w orbicie to minimum. 6 frontów, kartki, kontuzje, zawieszenia, alkohol, dyskoteki, trzy mecze o życie, eurow......., poziom ligi poszedł w górę...po prostu przejebane! Zima za pasem...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 27.09.2013 o godz. 07:41.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#32
|
|
Wyznaczono arbitra, który poprowadzi sobotni mecz w Chorzowie. Sędziował nam będzie Krzysztof Jakubik, który w tym sezonie prowadził już jedno nasze spotkanie w I kolejce z Górnikiem Zabrze (0:0).
---- Absencje w Chorzowie: W sobotnim meczu trener Jan Kocian nie będzie mógł skorzystać z następujących zawodników: - Artur Gieraga, Michał Helik, Martin Konczkowski, Adrian Mrowiec, Maciej Sadlok, Marek Zieńczuk, Grzogorz Kuświk. Pod znakiem zapytania stoi występ Macieja Jankowskiego, który do tej pory trenował indywidualnie i decyzja co do jego występu przeciwko Wiśle zapadnie dziś wieczorem. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#33
|
|
@Dariook - Nic dodać, nic ująć...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#34
|
|
Ruch sie spina na mecze topowymi druzynami. Przypominam ze pykneli Legie. Fakt ze fartem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#36
|
|
Oo widzę, że awansowaliśmu już z kategorii "kandydat do spadku" przez "ligowy średniak" do "topowa drużyna".
Lodu na głowę. To, że jesteśmy na drugim miejscu, nie oznacza, że mamy skład na taką pozycję. Na papierze powinniśmy balansować na granicy 8-10 miejsca, ale że piłka jest jaka jest nieraz to jesteśmy drudzy. Remis przyjmuje w ciemno, ten sam Ruch nas pyknął 0-2 ostatnio niestety.. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#37
|
|
Będzie 0:0 po nędznej grze.
![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#38
|
|
Ruch już przegrał u siebie z wcale nie lepszym Lubinem 0:2
Jak strzelali bramkę ,to co najmniej remisowali. Spore ubytki składu w Ruchu - brak Zienia, Kuświka, Jankowskiego to problemy z przodu. W tyle zagrają chyba w najmocniejszym składzie - Malinowski za 4 żółtko pauzował chyba w Białymstoku, to się posypali - z Szyndrowskim, Stawarczykiem i Malinowskim. W Ruchu dodatkowo fajnie gra w środku Starzyński, Surma z kolei to już niestety odcina kuponiki od swojej kariery - jest słaby, ale w Ruchu gra. Bez napinki powinniśmy wygrać i przełamać wyjazdową niemoc, ale jeden głupi farfocel ze stałego fragmentu gry i może się skończyć gorzej. Co do kartek - jedyne czego mógłbym się obawiać przed meczem z Legią - czerwieni dla Głowackiego. Czerwień dla Chaveza to ewentualnie przesunięcie Bunozy do środka i wpuszczenie Gueriera/Fryca na lewą obronę, a czerwień Głowy to już spory kłopot, chociaż Bunoza i Chavez w roli stoperów z Legią już sobie raz poradzili - pamiętne 4:0 sprzed 3 lat na Reymonta.... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#39
|
|
Sceptykiem byłem przed ostatnimi wyjazdami - z Pogonią i Cracovią. Ale Ruch nie gra ostatnio najlepszej piłki, ma strasznie słabe boki obrony (dawać Sarkiego do 1st składu), pomoc szału nie robi (Wlodyka, rzadko Starzyński coś pokażą). Kim jeszcze mają straszyć - Janoszką, przesuniętym do obrony Malinowskim, Surmą? Kontuzja Zieńczuka to ogromne osłabienie Chorzowian.
Tu trzeba złapać trzy punkty. Teren trudny, ale rywal słabszy. Wiadomo, iż nie zagra Chrapek, ze względu na Legię wymieniłbym Burligę na Stolarskiego (zwłaszcza, iż dla Łukasza grającego na Cichej w swoim czasie mógłby to być trudny pod względem emocji mecz). Miśkiewicz - Stolarski, Głowacki, Chavez, Bunoza - Stjepanovic - Sarki, Garguła, Boguski, Małecki - Brożek Całkiem fajny skład, dość ofensywny, ale czas zaczynać walczyć o pełną pulę także podczas niektórych spotkań na wyjazdach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#40
|
Co do samego Ruchu, nie zauważyłem u nich jakiegoś znaczącego progresu. Mecz pewnie do łatwych nie będzie należał, ale myślę, że spokojnie wygramy tam dwoma bramkami. ![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#41
|
Z Ruchem będzie ciężko, jak na każdym wyjeździe. Ciułamy punkty na dużym farcie, więc remis będzie dobry.
Ostatnio edytowane przez fox mulder : 27.09.2013 o godz. 11:21.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
#43
|
|
Patrząc na tabele to do tej pory graliśmy już z wszystkimi z górnej cześci (oprócz Legi) więc myślę że będzie już coraz mniej remisów i coraz więcej zwycięstw. Nie ma się co asekurować i mówić że trudny wyjazd, że mieliśmy grać o utrzymanie, że pierwsza 8 to bedzie dobry wynik. Wisła powinna teraz w każdym meczu grać o 3 punkty i nie stawiać sobie za cel żadnej konkretnej pozycji w tabeli, tylko po prostu wychodzić na boisko ładować co najmniej 1 bramkę przeciwnikowi i czekać na koleje spotkanie. W Chorzowie powinno być podobnie, jedziemy wygrywamy 2:0 i wracamy przygotowywać się na Legie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Skąd: KRK
Offline |
#44
|
|
Zamieniłbym tu Małeckiego, który w ostatnich meczach partaczy wszystko co tylko sie da, na Guerriera, który o ile w obronie momentami koślawy, o tyle w ataku ma wiele do zaoferowania.
![]()
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#45
|
|
Myślę że stać nas na zwycięstwo w Chorzowie ,choć nie będzie to łatwa sprawa.
Liczę na skromne 2:1 dla Wisły. ![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#46
|
a ja mam całkiem inne wrażenie popatrzcie na konferencje Smudy , na każdej wspomina o planowanych wzmocnieniach . To jest aż już nudne , ale on chce chyba wywołać u Cupiała podejście na zasadzie : "wzmocnienia muszą być , nie ma *** żeby ich nie było " i nie dziwię się jeśli przy każdej możliwej rozmowie również nie wspominał " Boguś nie jest źle , ale jak dokupisz nam 3-4 zawodników to będą przed nami klękać " I od kogo jak od kogo , ale od Smudy wie że to możliwe . Już mu zresztą pokazał że potrafi uczynić "coś" z "niczego" Co do meczu z Ruchem to typuje wygraną 1-3 . Ruch jest słaby , choć na Cichej grają bardziej ambicją niż umiejętnościami . |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#47
|
Co to za myślenie "bądźmy piąci a nie pierwsi bo nie będzie wzmocnień"? Pierwsi i jazda ze wzmocnieniami, już Smuda o to zadba. Cupiał obiecał, to będą. Mam taką wielką nadzieję, dotychczas z reguły dotrzymywał obietnic. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#48
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#49
|
|
1:0 dla Wisły po jakimś wymęczonym farfoclu. Będzie dużo walki w środku pola.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#50
|
|
Nie nastawiam się na super wynik czy grę. Grajki na wyjazdach pokazują maksymalnie połowę tego, co potrafią zagrać u siebie.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#51
|
![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline |
#52
|
![]() ![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#53
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#54
|
|
Nawiązując jeszcze do wypowiedzi Dariooka o Kowalczyk, chyba w reklamie czy gdzieś padają słowa, że trenuje po 8 godzin dziennie, więc z całym szacunkiem dla piłkarzy, te kilka spotkań więcej dupy im nie urwie.
Może za jakiś czas większa liczba meczów w sezonie, podniesie ciut możliwości fizyczne grajków w naszej lidzie. Co do meczu, jaki Ruch jest każdy widzi. Nie wolno im lekceważyć przeciwnika i mam nadzieję, że zobaczymy dziś lepszą piłkę niż w spotkaniu z Cracovią czy nawet Lechią. ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#55
|
|
Nie.
Była mowa o tym, kiedy o Donaldzie już było wiadomo. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#56
|
|
Stawiam od dwóch do trzech bramek dla Nas (Brożek jest w formie), od zera do dwóch dla Ruchu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#57
|
|
Dotąd pisałem, że będzie trudno i kończyło się co najmniej remisem, to teraz boję się zapeszać
![]() Będzie trudno ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#58
|
|
remis bedzie sukcesem, Ruch nie lezy Wisle, nawet jak grali o utrzymanie a Wisla kosila rywali i zdobywala MP to potrafili napsuc krwi, oczywiscie mowa o Ruchu grajacy u siebie
oczywiscie remis biore z pocalowaniem reki. grajki Wisly i tak robote ponad norme, mialo byc teraz 12 miejsce, a jest 2.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 28.09.2013 o godz. 15:20.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#59
|
|
Dzisiaj się domagacie wzmocnień a jutro będziecie lamentować i psioczyć na Cupiała za krótkowzroczność wizji rozwoju Wisły. Mają obecnie kolejny plan na Wisłę więc na Boga niech chociaż raz skończą co zaczeli i wtedy będzie można miarodajnie ocenić słuszność podjętych decyzji.
Nakupujemy grajków a niech coś nie pójdzie i będzie problem. Znając życie to koszta tych zakupów i wpływy z pucharów znajdą sie w budżecie na kolejny rok, będzie dupa, wydupcą Smudę, ogłoszą dziurę, przyjdzie kolejny uzdrowiciel z planem w ręku... i tak w koło Macieju. Niech ta druzyna będzie opanowana i powtarzalna stylem. To mozna myslec o wzmocnieniach, po uprzednim wyciagnieciu z kadry 110%. Bo obecnie, poza punktowaniem sprawa jest daleka od ideału. Bazujemy na 0 z tyłu i to przynosi punkty jednak taka zabawa nie jest zadnym gwarantem sukcesu. ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#60
|
|
Moim zdaniem czas skończyć z pipceniem, że ojej, jaki ciężki mecz to będzie - przed takimi rywalami jak Ruch.
Ruch nawet nie ma składu na ekstraklasę. :/ I nie mówię, że możemy 3 punkty z góry sobie dopisać, bo piłka jak jest, to wszyscy wiemy. Remis dla mnie będzie niespodzianką; przegrana Wisły tragedią. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|