The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę...
Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu 4 4,17%
Remis będzie sukcesem, ciężki teren. 18 18,75%
Zwycięstwo Wisły! 74 77,08%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bik
Senior Member
 
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.09.2013, 20:04
przem napisał(a):Wyświetl post
Zwłaszcza, że sędzia Jakubik statystycznie rozdaje dość sporo kartek, stąd trzeba bardzo uważać.
Przed meczem z Legią to już będzie wiedział co zrobić komu dać
Odpowiedz cytując
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.09.2013, 20:43
Bik napisał(a):Wyświetl post
Przed meczem z Legią to już będzie wiedział co zrobić komu dać
Np. czerwień dla Osmana, co by kompletnie rozsypać naszą defensywę . Poza tym zagrożeni są Burliga i Nalepa, ale akurat na ich pozycje mamy zastępców (a przynajmniej jednego, jeżeliby założyć, że z Legią zagramy jednym defensywnym).
Odpowiedz cytując
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.09.2013, 20:47
Bik napisał(a):Wyświetl post
Przed meczem z Legią to już będzie wiedział co zrobić komu dać
Dlatego - będąc na miejscu Smudy - posadziłbym Burego i zagrał na skrzydle Stolarskim. Z kim chłopak ma grać w 1. składzie jak nie z Ruchem - to po pierwsze. Różnica w defensywie pomiędzy Łukaszem a Pawłem nie jest taka duża, ten pierwszy daje więcej z przodu. A wobec miernej obrony Ruchu ten potencjał ofensywny nie jest nam aż tak potrzebny jak na Legię

Sposobem w Warszawkę, uniknąć kartki do Burego i zaliczyć 3 punkty - to jest cel na sobotę.

Kartka dla Nalepy - na dobrą sprawę nie ma większego wpływu na mecz z Legią. Wróci Chrapek, więc "Nalepka" w pierwszym składzie nie zagra. Wiadomo, lepiej mieć go na ławce niż nie mieć (ewentualna kontuzja środkowego obrońcy) ale i tą dziurę da się załatać innymi zawodnikami.
Odpowiedz cytując
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.09.2013, 21:28
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego - będąc na miejscu Smudy - posadziłbym Burego i zagrał na skrzydle Stolarskim. Z kim chłopak ma grać w 1. składzie jak nie z Ruchem - to po pierwsze. Różnica w defensywie pomiędzy Łukaszem a Pawłem nie jest taka duża, ten pierwszy daje więcej z przodu. A wobec miernej obrony Ruchu ten potencjał ofensywny nie jest nam aż tak potrzebny jak na Legię

Sposobem w Warszawkę, uniknąć kartki do Burego i zaliczyć 3 punkty - to jest cel na sobotę.

Kartka dla Nalepy - na dobrą sprawę nie ma większego wpływu na mecz z Legią. Wróci Chrapek, więc "Nalepka" w pierwszym składzie nie zagra. Wiadomo, lepiej mieć go na ławce niż nie mieć (ewentualna kontuzja środkowego obrońcy) ale i tą dziurę da się załatać innymi zawodnikami.
I w tych kwestiach bym się absolutnie zgodził. Pytanie tylko czy chcesz ustawić drużynę z 2 czy 1 defensywnym pomocnikiem . Ale nawet przy dwóch defensywnych może być sensowniej wyjść ze Stolarskim na prawej obronie i Nalepą ze Stjepanoviciem w środku.

Nb. ktoby kiedykolwiek pomyślał, że Łukasz Burliga, ogrywany bez większych problemów przez zawodników Drutexu Bytów w PP będzie tak kluczowym zawodnikiem czołowej ekipy ekstraklasy
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:54.