
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę... | |||
| Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu |
|
4 | 4,17% |
| Remis będzie sukcesem, ciężki teren. |
|
18 | 18,75% |
| Zwycięstwo Wisły! |
|
74 | 77,08% |
| Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
VS. ![]() Witam, przed nami ostatni mecz z wrześniowego maratonu. W najbliższej kolejce Wiślacy zmierzą się w wyjazdowym meczu z drużyną Ruchu Chorzów. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Canal + Sport HD, Polsat Sport, Polsat Sport Extra HD. Początek meczu o godzinie 18:00. Historia spotkań pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków: Sezon 2006/07 – brak spotkań. Sezon 2007/08 30 września 2007, 19:15, Ruch Chorzów – Wisła Kraków 0:3, Marek Zieńczuk 55, Radosław Sobolewski 82, Mauro Cantoro 87 Sezon 2008/09 29 listopada 2008, 18:15, Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:0, Maciej Pulkowski 78. Sezon 2009/10 6 grudnia 2009, 14:45 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:3, Andrzej Niedzielan 59 - Piotr Brożek 66, Marcelo 78, Patryk Małecki 90 Sezon 2010/11 15 sierpnia 2010, 19:15 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2:0, Krzysztof Nykiel 21, Gábor Straka 31 Sezon 2011/12 25 marca 2012, 17:00 Ruch Chorzów- Wisła Kraków 1:0, Rafał Grodzicki 54 (k) Sezon 2012/13 25 listopada 2012, 17:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:2, Andrzej Niedzielan 90 - Łukasz Garguła 73,90. Z obozu rywala, czyli zmiana warty w Chorzowie. Jacek Zieliński po wysokiej porażce aż 0:6 w Białymstoku podał się dymisji i od tej pory klub prowadzi słowacki trener Jan Kocian. W przeszłości Kocian pracował m.in. FC Koln, Dukli Bańska Bystrzyca czy Stout China. W Chorzowie wierzą, że trener z zagranicy będzie w stanie wyciągnąć z Niebieskich więcej niż ich dotychczasowy szkoleniowiec. Zobaczymy jak z takim zadaniem poradzi sobie Kocian. Chorzowianie sezon zaczęli słabo, żeby nie powiedzieć że bardzo słabo, na swoim koncie mają 10 punktów ale tylko 9 strzelonych bramek i aż 16 straconych (najwięcej w lidze). Taka zdobycz punktowa daje Niebieskim dopiero 12 miejsce w ekstraklasie. Przed własną publicznością Ruch rozegrał do tej pory 5 spotkań z czego wygrał tylko jedno z nich oraz jedno przegrał a trzykrotnie mecz przy ulicy Cichej kończy się remisem (wszystkie 1:1). W najbliższych kolejkach dowiemy się czy efekt nowej miotły w Chorzowie zadziała, czy Ruch nadal pozostanie w marazmie. Ciężko odmienić grę drużyny z dnia na dzień, kiedy ta prezentowała się naprawdę fatalnie, szczególnie formacja defensywna. Jeżeli Ruch ma poprawić swoją grę życzymy sobie aby robił to od następnej kolejki. Ruch pod lupą! W Chorzowie w tym sezonie postanowiono postawić na młodzież co pokazują przykłady Bartłomieja Babiarza czy Kamila Włodyki, którzy coraz częściej zaglądają do podstawowej jedenastki podobnie jak Daniel Dziwniel. Powyższe przykłady nie oznaczają jednak tego, że w Chorzowie zrezygnowano już całkowicie z doświadczonych piłkarzy jest Łukasz Surma, Piotr Stawarczyk czy Marek Szyndrowski z Marcinem Malinowskim, którzy nadal mają miejsce w wyjściowym składzie. W sobotnim meczu nie zobaczymy niestety byłego piłkarza Wisły Kraków – Marka Zieńczuka, który na początku sezonu nabawił się kontuzji i póki co nic nie zapowiada jego powrotu do gry. Niepewny jest również udział w sobotnim pojedynku Grzegorza Kuświka, który w poprzedniej kolejce najprawdopodobniej nadciągnął sobie mięsień przywodziciela. Bojowe nastroje przy Reymonta! Jeszcze przed startem ligi wielu z nas zastanawiało się, kiedy Wisła strzeli pierwszą bramkę, kiedy zdobędzie pierwsze 3 punkty, nikt z nas nawet w najprzyjemniejszych wizjach nie wyobrażał sobie tego, że dziennikarze będą patrzeć na grę naszego klubu z dużym zaskoczeniem, że drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę po 9 kolejkach będzie w czubie tabeli. Jak widać skazywana na pożarcie Wisła radzi sobie całkiem nieźle, jednak nie pompujmy zbytnio balonika z napisem mistrzostwo czy nawet europejskie puchary – cieszmy się tym co mamy teraz, bo mamy naprawdę dużo w porównaniu z poprzednimi sezonami. Przypomnę tylko, że poprzednim sezonie pułap 18 punktów Biała Gwiazda osiągnęła w 15 kolejce.. Na składnie deklaracji jeszcze przyjedzie czas czy to zimie czy po zakończeniu sezonu zasadniczego, póki co niech nasi zawodnicy konsekwentnie zbierają punkty w każdym meczu. Rachunki z Ruchem. Każdy zapewne pamięta niedawny sparing na Reymonta, gdzie Ruch przed początkiem sezonu pokonał Wiślaków 2:0, teraz przyszedł czas na wyrównanie rachunków tyle, że już o punkty, miejmy nadzieję, że Wiślacy są lepiej przygotowani kondycyjnie do grania co 3 dni i to udowodnią swoją postawą w sobotni wieczór. Jeżeli nasza postawa w tym meczu będzie podobna do tej z wtorku, to o punkty może być naprawdę ciężko. W moim odczuciu w najbliższych kolejach poznamy prawdziwą siłę podopiecznych Franciszka Smudy, bo jak wiemy najtrudniej punkty zdobywa się z drużynami z drugiej części tabeli a takich spotkań przed nami jest jeszcze kilka w tej rundzie. Jeżeli naprawdę chcemy być w czubie tabeli musimy pokazać swoją wartość i przede wszystkim jakość w grze. Bez Chrapka ale za to z Bunozą i Stjepnoviciem. Michał Chrapek nie zagra w sobotnim meczu, to efekt nadmiaru żółtych kartek, do gry wracają natomiast pauzujący właśnie za kartki Gordan Bunoza i Ostoja Stjepanović. Powrót tych dwóch graczy może być zbawieniem dla naszego trenera, który w meczu z Lechią musiał dokonać roszad w linii defensywnej naszego zespołu. Oczywiście z Chorzowie nie zobaczymy również Marko Jovanovica, który jest kontuzjowany i do gry gotowy będzie za około 3-4 tygodnie. Zagrożeni pauzą w następnym spotkaniu są: Łukasz Burliga oraz Michał Nalepa. Terminarz X kolejki T-Mobile Ekstraklasy: 27 września (piątek) 20:30 Podbeskidzie Bielsko –Biała – Piast Gliwice 28 września (sobota) 15:30 Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin 18:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 20:30 Legia Warszawa – Śląsk Wrocław 29 września (niedziela) 15:30 Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 18:00 Lech Poznań – Widzew Łódź 30 września (poniedziałek) 18:00 Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz 20:30 Lechia Gdańsk – Korona Kielce Zapraszam do dyskusji! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: z głębi duszy
Offline |
#2
|
|
Moim zdanie czeka nas najcięższy mecz w sezonie! na cichej zawsze nam się źle grało, a to dlatego, że na mecz z nami czy ległą Ruch spina się i gra na 110% możliwości. Dodatkowo niebiescy potrzebują pkt jak wody. Liczę na zmysł trenerski Smudy, ażeby namówił do walki Sarkiego bo wiele zależeć będzie w tym meczu od skrzydeł albowiem będziemy pewnie grać z kontrataku. Liczę też na umiejętną grę zawodników ofensywnych aby potrafili wykorzystać umiejętności i utrzymali piłkę z przodu. W tym meczu w pomocy widzę Donalda, jego szybkość i robienie zamieszania może dać nam sytuacje, no i Paweł Brożek - nie potrzeba mu jak dawniej 20 okazji żeby wykorzystał jedną, czuję, że nawet nieliczne sytuacje przeobrażą się w bramki, bo jesteśmy zabójczo skuteczni ostatnio. Mój typ: 0:2 dla Wisełki po ciężkim meczu bez kontuzji i wielu kartek
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#3
|
|
Kolejny ciężki wyjazd. Ruch po zmianie trenera i niezłych dwóch ostatnich wynikach na pewno poczuł się mocny. Marzy mi się i biorę w ciemno naszą wygraną 0:1, ale rozum podpowiada, że sukcesem będzie remis.
Przed meczem z Legią zagrożeni w naszym zespole będą Michał Nalepa i Łukasz Burliga. Tego pierwszego raczej zastąpi powracający do gry Stjepanović, gorzej z tym drugim. Mam nadzieję, że Bury się nie wykartkuje, bo wtedy na Legię trzeba będzie wystawić Stolarskiego lub Fryca (nie do końca wiadomo w jakiej są formie i czy staną na wysokości zadania w takim meczu jak ten z Legią). edit: z Ruchem nie zagra Chrapek, więc możliwe że wyjdziemy dwoma defensywnymi pomocnikami Nalepa - Stjepanović. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#4
|
|
Mam dość remisów. Wiem, nie wolno się podpalać i szanować każdy punkt ale bez przesady. W tym sezonie widzę w drużynie to czego nie było od dłuższego czasu( nie pamiętam ile), a mianowicie styl. Jest taki jaki widzimy ale jest, nie ma grania na udo, czyli się udo albo nie udo. Z takim Ruchem, przy pełnej koncentracji i wyjściu jak na mecz o życie inny wynik jak zwycięstwo, będzie zaskoczeniem.
Czeka nas trzeci mecz w maratonie kilku spotkań. Nie sądzę aby przeciwnik, był kondycyjnie przygotowany lepiej od nas. Wypoczęty Bunoza, forma Brożka i coraz lepsza gra Chrapka, nie wspominając o Głowackim powinno wystarczyć. Najcięższy wyjazd już był po drugiej łąki, gdzie na zawodnikach ciążyła potężna presja. Teraz, muszą potwierdzić formę. Mam nadzieję, że nie powtórzy się mecz w Szczecinie ale Pogoń to całkiem inna półka w tym sezonie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#5
|
|
A ja myślę że głądko wygramy 3-4 do max 1, ale wygraną 0-1 też przyjmę z radością
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#6
|
|
Mam nadzieję że wyjdziemy Małeckim , Gułą, Ostoją, Boguskim i Sarkim w linii pomocy. Pomimo ofensywnych zapędów Ostoi chyba nie ma sensu grać dwoma DP. Jeżeli strzelimy pierwsi to pewnie wygramy, w przypadku bramki ruchu, będę modlił się o remis, bo z broniącymi się pełną jedenastką będziemy mieć problem.
Przechodząc płynnie to meczu z legią, nie wiem czy Stolarski nie będzie lepszy niż Burliga na Żyro który zagrał bardzo dobrze z Jaga wkręcając Tosika jak chciał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#7
|
|
Ruch wcael nie gra lepiej jak za Zielińskiego.
W meczu np z Jagą, w pierwszych 15 minutach Ruch grał bardzo dobrze, ale stracony gol z winy mlodej defensywy wszystko zniweczył i się posypało... Z Widzewem szału nie grali, masa błędów w obronie, chaos w ataku. Myślę, że w tym meczu nie stracimy bramki, a coś uda się strzelić...jedynie bałbym się stałych fragmentów gry. Ale wraca Bunoza, jest Głowacki z Chavezem...powinno być dobrze. Jak dla mnie obrona Burliga - Głowacki - Chavez - Bunoza to optymalne zestawienie. stawiam na Ruch 0:2 Wisła ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#8
|
|
Ja bym wolał obronę Burliga, Głowa, Bunoza, Donald.
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Member
Od: 07.2011
Offline |
#9
|
|
Bunoza jest cały czas ustawiany na boku obrony i tam na pewno zostanie.
Prawdą jest, że lepiej zrobić jedną zmian w podstawowej 4 obrońców niż dwie roszady. Co do pomocy to najpewniej też proporcje zostaną takie same (1 def pomocnik). Czyli za Chrapka Boguś a na skrzydlach Sarki / Małecki. (Sarki dal dobrą zmianę z Jagielonią więc pewnie zagra) |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#10
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#11
|
|
Chrapek pauzuje za kartki.
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#12
|
|
albo mi się wydaje , albo każdy nasz następny mecz jest :
a) najcięższy w sezonie b) weryfikacją potencjału c) generalnym sprawdzianem d) meczem prawdy za dużo powtarzaniach tych sloganów. Za dużo osób ( nie wśród naszych kibiców )liczy na potknięcie Wisły i Smudy aby jednak ich przedsezonowe przewidywania o naszym spadku się mogą sprawdzić . A tu proszę , ciągle nad Wami ![]() Liczę na wygraną, górujemy nad ekipą Ruchu w zbyt wielu aspektach . I dobrze że ostatnio Ruch wygrał na Widzewie , bo będą mniej "żądni " zwycięstwa niż jeszcze jakiś czas temu . |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#13
|
|
Dajcie pass,jesli nie będzie jakiegos nieprzewidzianego karnego,albo czerwieni,powinnismy spokojnie ich pyknąc z 2:0,3:1 (czy tam na odwrót
)![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#14
|
|
Mam nadzieje ,że Ślązeczek ogra Legie w sobotę my Ruch no i za tydzień po meczu z warszawiakami będziemy mogli na stadionie zaśpiewać już w pełni zasłużenie"lidera mamy..."! Żeby jednak myśleć o tym co będzie za tydzień trzeba zapunktować przy Cichej. A zadanie to wcale nie musi być łatwe. Na wyjazdach w tym sezonie wybitnie nam nie idzie. Nie zagra Jovanović. Myślę,że Bunoza powinien pozostać na lewej stronie a do środka dać jednak Chaveza choć jego gra... może wiązać się z zawałem serca dla oglądających. Co by nie mówić będzie ciężko wierzę jednak w zwycięstwo !
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#15
|
|
1) Ruch ma najgorszą obronę w lidze (choć oczywiście ma na to wpływ pojedyncze 0:6 z Jagiellonią). Jednak u siebie do tej pory (za wyjątkiem meczu z Zagłębiem) zawsze bramkę strzelali i nie tracili więcej niż jednej; stąd na Cichej nie sądzę, aby dali się łatwo ograć.
2) Ruch ma średnią 1 bramki na mecz (w pięciu meczach strzelali dokładnie jedną, w dwóch dwie, w dwóch zero) 3) W Ruchu ciągle gra Zieniu, który jest niezwykle groźny przy stałych fragmentach gry. 4) A te stałe fragmenty są pewne, gdyż będzie grał Chavez. Uważam go za dobrego zawodnika, jestem przeciwny wyrzucaniu go, ale nie da się zaprzeczyć, że często gra z przekroczeniem przepisów. Osobiście zagrałbym: Miśkiewicz - Bunoza, Chavez, Głowacki, Burliga - Stjepanović, Stolarski - Małecki, Garguła, Boguski - Brożek. W ten sposób niewiele się zmienia, Paweł ma szansę ograć się przy bardziej doświadczonym Ostoji na środku, a zarazem mamy w odwodzie dobrych graczy (Donald i Sarki) do wpuszczenia na podmęczonych i nienajwyższej klasy bocznych obrońców Ruchu. Czyli - zaczynamy od: asekurujemy się na tyle, by bramki nie stracić, choć ciągle mamy potencjał na szybkie kontry. Potem trener może reagować zależnie od wyniku - przegrywamy: przechodzimy w bardziej ofensywne ustawienie z Sarkim (za któregoś z DM), remisujemy - czekamy chwilę i wymieniamy skrzydła; wygrywamy, idziemy lekko za ciosem. Summa summarum - 1:2 dla Wisły. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#16
|
Dajmy sobie może na razie spokój z szukaniem lidera. Wisła osiąga i tak wyniki ponad stan i Cupiał gotów uwierzyć, że nie trzeba żadnych wzmocnień. Mieliśmy do tej pory dużo szczęścia, a pewna druzyna pokazała, że wystarczy odpowiedzieć presingiem na nasz presing i wcale nie musimy wygrywać, bo co z tego, że jest presing jak brakuje jakości. Zarówno tej indywidualnej jak i drużynowej. W meczu w Chorzowie każde rozstrzygnięcie jest możliwe. Zaówno nasze zwycięstwo jak i wysoka porażka. Popatrzcie, co spotkało wrocławian, choć między Śląskiem, a drużyną Stawowego jest przepaść jakości. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#17
|
|
Zwłaszcza, że sędzia Jakubik statystycznie rozdaje dość sporo kartek, stąd trzeba bardzo uważać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#18
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#19
|
|
Być może masz rację , jednak w podświadomości to siedzi... Każdy z nas jest głodny tych zwycięstw.Ostatnie dwa sezony nie należały do udanych więc po kilku dobrych występach apetyt rośnie...Ale jak to mówił Smuda skupiamy się na najbliższym meczu. Łatwo nie będzie.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#20
|
|
Np. czerwień dla Osmana, co by kompletnie rozsypać naszą defensywę
. Poza tym zagrożeni są Burliga i Nalepa, ale akurat na ich pozycje mamy zastępców (a przynajmniej jednego, jeżeliby założyć, że z Legią zagramy jednym defensywnym). |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: XVII
Offline |
#21
|
|
Dlatego - będąc na miejscu Smudy - posadziłbym Burego i zagrał na skrzydle Stolarskim. Z kim chłopak ma grać w 1. składzie jak nie z Ruchem - to po pierwsze. Różnica w defensywie pomiędzy Łukaszem a Pawłem nie jest taka duża, ten pierwszy daje więcej z przodu. A wobec miernej obrony Ruchu ten potencjał ofensywny nie jest nam aż tak potrzebny jak na Legię
![]() Sposobem w Warszawkę, uniknąć kartki do Burego i zaliczyć 3 punkty - to jest cel na sobotę. Kartka dla Nalepy - na dobrą sprawę nie ma większego wpływu na mecz z Legią. Wróci Chrapek, więc "Nalepka" w pierwszym składzie nie zagra. Wiadomo, lepiej mieć go na ławce niż nie mieć (ewentualna kontuzja środkowego obrońcy) ale i tą dziurę da się załatać innymi zawodnikami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#22
|
|
Aj tam w podświadomości, życie podsuwa takie pomysły.
Na razie idzie zgodnie z planem - 1:1 (jest 77 min spotkania w Kielcach). Edit: 2:2 Do Chorzowa trzeba jechać po 3pkt - los tego od nas chce ![]()
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 26.09.2013 o godz. 21:25.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#23
|
Trzeba siąść na nich od początku i nie powinno być problemów. Burliga niech uważa,żeby głupiej żółtej nie wyłapał i wykartkował się przed ległą. Szału czuję nie będzie i pewnie skromnie ich wypunktujemy. 2-0 dla nas ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#24
|
|
Jak środek pola będzie u nas dobrze funkcjonował, to myśle będzie easy, bo defensywa Ruchu jest krótko mówiąc słaba. Nie wiem czy nie słabsza niż craxy.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#25
|
. Ale nawet przy dwóch defensywnych może być sensowniej wyjść ze Stolarskim na prawej obronie i Nalepą ze Stjepanoviciem w środku.Nb. ktoby kiedykolwiek pomyślał, że Łukasz Burliga, ogrywany bez większych problemów przez zawodników Drutexu Bytów w PP będzie tak kluczowym zawodnikiem czołowej ekipy ekstraklasy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#26
|
![]() Teraz nie ma wymówek. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Z Ruchem tylko zwycięstwo. Dlaczego? Bo Ruch jest bardzo słaby (mimo, że wygrał w Chorzowie z Legią!). Poza tym mamy z Chorzowianami pewne rachunki do wyrównania z ostatnich kliku sezonów. No i tych remisów robi się nam paskudnie dużo. Ostatni sezon gdzie tak dużo remisowaliśmy zakończyliśmy na 8 miejscu (2006/2007, bilans 10-16-4). Na koniec sezonu marzy mi się jednak wyższa pozycja w tabeli
![]() ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#28
|
|
Chciałoby się zwycięstwo, ale Chorzów to taki teren gdzie często wbrew logiki traciliśmy punkty. Mimo że byliśmy najlepszą ekipą w kraju, a Ruch głównie bronił się przed spadkiem. Nie ma co się spodziewać dobrej gry, ale trzeba wywalczyć zwycięstwo. Teoretycznie to jeden z 2 łatwiejszych wyjazdów jakie nas czekają tej jesieni ( drugi to Podbeskidzie). Potem będzie coraz trudniej o punkty na obcych boiskach.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#29
|
|
A po 9 kolejce walcząca o utrzymanie Wisła Kraków jest druga w tabeli.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#30
|
|
i ta (zdaniem wielu) walcząca o utrzymanie Wisła Kraków niech płynie dalej, leje wszystkich po kolei. Ja jestem za.
Mecz z Ruchem łatwy nie będzie bo się zepną, grają u siebie, dobrze, że chociaż kilka dni odpoczynku było, bo maraton był duży (7 dni - mecze). |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|