
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni? | |||
| Zwycięstwem Wisły Kraków! |
|
57 | 70,37% |
| Remisem |
|
17 | 20,99% |
| Zwycięstwem Lechii Gdańsk! |
|
7 | 8,64% |
| Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#1
|
|
Zobaczymy jak to wyjdzie, na trybunach na pewno będzie miła atmosfera, ale od piłkarzy oczekuję 100% zaangażowania, większej determinacji niż w 2.połowie derbów, bo mimo że Probierz prowadzi drużynę naszych przyjaciół, to trzeba jemu pokazać między innymi kawałek niezłej piłki.
Atutem jest własne boisko, trudno ocenić w jakim składzie personalnym wyjdziemy, ale zapewne na środku Głowa-Chavez, na lewą pójdzie Donald, a na prawej Bury, chociaż mnie martwi, że ostatnio bardzo mało szans dostaje Stolarski. Jak dla mnie tylko zwycięstwo w tym meczu, trzeba zacząć wygrywać, tak aby w 10.kolejce zrzucić z lidera Legię, albo w najgorszym razie zbliżyć się do nich na 1 punkt! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|