The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 21.09.2013, 21:07
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Chavez przy tak atakującym rywalu po 5 min miałby czerwoną na koncie... Przecież on na każdą piłke idzie wślizgiem, na sankach.. Wystarczy przeanalizować mecze w których ostatnio grał..
Bez przesady, a i tak lepsze sanki niż strzelanie baranka z Głowackim. Przynajmniej każdy z pejsów odbijał by się od niego. A to że ostatnio nie grał może sprawiłoby że trochę by przyhamował

A co do Boguskiego, akurat on jest jedynym, który z chaosu potrafi korzystać. Każdy jego kontakt z piłką uspokajał grę. W drugiej połowie zwłaszcza. Dlatego zszedł Chrapek i Małecki a Boguski grał do końca. Czepianie się go to ostatnio jakaś nowa dyscyplina, nawet jak bramkę wypracuje to znajdą sie eksperci z pretensjami. Rafał to taki sam typ zawodnika jak Nowak. Parę lat temu jak były plany sprowadzenia go z Bełchatowa to były płacze że "szklany" słaby fizycznie i tym podobne bzdury. A dzisiaj robił z naszą obroną co chciał. Nadawajcie dalej na Boguskiego to pójdzie gdziekolwiek i pokaże jaki jest chaotyczny. A tezy że jakiś, Fryc który jeszcze meczu nie zagrał jest lepszy w ofensywie jest dowodem jakiegoś niewytłumaczalnego zaślepienia. Nie mogę pojąć jak można nie widzieć tego i ile obecność Rafała daje drużynie. Podanie w pierwszej połowie do Garguły po którym powinien wyjść sam na sam gdyby przewidział że je dostanie, ale nie przewidział bo było na 40 metrów z pierwszej piłki po klepce. Tylko Boguski nie boi się tak grać i to nie jego wina, że reszta nie nadąża.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 21.09.2013 o godz. 21:41.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:21.