The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem?
Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! 53 50,48%
Skromnym zwycięstwem! 45 42,86%
Będzie remis. 5 4,76%
Zwycięstwem Piasta. 2 1,90%
Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.09.2013, 01:05
Ważny mecz, bo drużyna potrzebuje zwycięstwa - bilans 2-5-0 nie wygląda szczególnie imponująco, a taki będziemy mieli jeśli znowu zremisujemy.

Ponadto (prawie) wszyscy biją nam brawo, ale prawda taka, że o ile obrona spisuje się na 5+, to atak na jakieś 3=. Jak wyjąć mecz z Koroną, to okazuje się, że w pięciu spotkaniach strzeliliśmy 3 bramki. A nawet wliczając dorobek z Kielc, gorzej w lidze ze strzelaniem bramek radzi sobie tylko Korona i Zagłębie. Pewnie, że to dopiero start ligi, że każda drużyna ma inny kalendarz gier, a różnice bramkowe wcale nie są duże, ale jakby nie patrzeć, strzelanie bramek w tym sezonie na razie idzie nam słabo. A jak się nie strzela, to nie można wygrywać.

Mecz u siebie, rywal w drobnym dołku. Wypadałoby chociaż ze dwa razy trafić do siatki.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 12.09.2013, 07:37
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ważny mecz, bo drużyna potrzebuje zwycięstwa - bilans 2-5-0 nie wygląda szczególnie imponująco, a taki będziemy mieli jeśli znowu zremisujemy.
jak ktoś policzył w porównaniu do zeszłego sezonu i spotkań i z tymi samymi rywalami mamy w tej chwili 8 punktów więcej

a jak dobrze pamiętamy z zeszłego roku Piast nas 2 razy oklepał zgarniając nam 6 punktów .

Pewne że chcemy zwycięstwa , piłkarze i trenerzy też . Piast pomimo że jest w dołku to każdy wynik jest możliwy , to jest piłka .

Co za tym idzie każde zwycięstwo bez względu na styl biorę w ciemno . Ale tylko dzieci imogą się teraz podniecać liderem . Na cholerę nam teraz lider jak możemy skończyć sezon na 9 miejscu ? mamy dopiero 6 kolejek za sobą ludzie.. liczy się to na którym miejscu będziemy po 37 kolejce . Tego nam brakuje aby drużynie teraz spętało nogi na myśl o liderowaniu , albo co gorsza - poczuli się już na topie i że będą wygrywać bez dawania z siebie 100%
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 12.09.2013, 13:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
jak ktoś policzył w porównaniu do zeszłego sezonu i spotkań i z tymi samymi rywalami mamy w tej chwili 8 punktów więcej

a jak dobrze pamiętamy z zeszłego roku Piast nas 2 razy oklepał zgarniając nam 6 punktów .

Pewne że chcemy zwycięstwa , piłkarze i trenerzy też . Piast pomimo że jest w dołku to każdy wynik jest możliwy , to jest piłka .

Co za tym idzie każde zwycięstwo bez względu na styl biorę w ciemno . Ale tylko dzieci imogą się teraz podniecać liderem . Na cholerę nam teraz lider jak możemy skończyć sezon na 9 miejscu ? mamy dopiero 6 kolejek za sobą ludzie.. liczy się to na którym miejscu będziemy po 37 kolejce . Tego nam brakuje aby drużynie teraz spętało nogi na myśl o liderowaniu , albo co gorsza - poczuli się już na topie i że będą wygrywać bez dawania z siebie 100%
A kto mówi o liderowaniu? Chodzi o zdobywanie punktów. Samymi remisami może być trudno zapewnić sobie utrzymanie, tym bardziej, że nie oszukujmy się - coś w tym sezonie przegramy.

Co do wyliczeń za zeszły sezon - co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. To są już inne drużyny, inni piłkarze, inni trenerzy, inna forma.

W tym sezonie ograliśmy tylko Koronę i Lecha, które zanotowały słabiutki start, przy czym Koronę na sporym fuksie. Nie zdobywamy kompletów z drużynami w naszym zasięgu - Górnikiem, Jagiellonią i Pogonią, a z drużynami słabszymi może być nam paradoksalnie jeszcze ciężej, bo takie Podbeskidzie się pewnie zamuruje. Przy naszym potencjale w ofensywie będziemy raczej bezradni wobec drużyny która zaparkuje autokar w bramce.

Dlatego Piasta trzeba ograć.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:05.