
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem? | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
53 | 50,48% |
| Skromnym zwycięstwem! |
|
45 | 42,86% |
| Będzie remis. |
|
5 | 4,76% |
| Zwycięstwem Piasta. |
|
2 | 1,90% |
| Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#1
|
|
Ważny mecz, bo drużyna potrzebuje zwycięstwa - bilans 2-5-0 nie wygląda szczególnie imponująco, a taki będziemy mieli jeśli znowu zremisujemy.
Ponadto (prawie) wszyscy biją nam brawo, ale prawda taka, że o ile obrona spisuje się na 5+, to atak na jakieś 3=. Jak wyjąć mecz z Koroną, to okazuje się, że w pięciu spotkaniach strzeliliśmy 3 bramki. A nawet wliczając dorobek z Kielc, gorzej w lidze ze strzelaniem bramek radzi sobie tylko Korona i Zagłębie. Pewnie, że to dopiero start ligi, że każda drużyna ma inny kalendarz gier, a różnice bramkowe wcale nie są duże, ale jakby nie patrzeć, strzelanie bramek w tym sezonie na razie idzie nam słabo. A jak się nie strzela, to nie można wygrywać. Mecz u siebie, rywal w drobnym dołku. Wypadałoby chociaż ze dwa razy trafić do siatki. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
a jak dobrze pamiętamy z zeszłego roku Piast nas 2 razy oklepał zgarniając nam 6 punktów . Pewne że chcemy zwycięstwa , piłkarze i trenerzy też . Piast pomimo że jest w dołku to każdy wynik jest możliwy , to jest piłka . Co za tym idzie każde zwycięstwo bez względu na styl biorę w ciemno . Ale tylko dzieci imogą się teraz podniecać liderem . Na cholerę nam teraz lider jak możemy skończyć sezon na 9 miejscu ? mamy dopiero 6 kolejek za sobą ludzie.. liczy się to na którym miejscu będziemy po 37 kolejce . Tego nam brakuje aby drużynie teraz spętało nogi na myśl o liderowaniu , albo co gorsza - poczuli się już na topie i że będą wygrywać bez dawania z siebie 100% |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#3
|
Co do wyliczeń za zeszły sezon - co było, a nie jest, nie pisze się w rejestr. To są już inne drużyny, inni piłkarze, inni trenerzy, inna forma. W tym sezonie ograliśmy tylko Koronę i Lecha, które zanotowały słabiutki start, przy czym Koronę na sporym fuksie. Nie zdobywamy kompletów z drużynami w naszym zasięgu - Górnikiem, Jagiellonią i Pogonią, a z drużynami słabszymi może być nam paradoksalnie jeszcze ciężej, bo takie Podbeskidzie się pewnie zamuruje. Przy naszym potencjale w ofensywie będziemy raczej bezradni wobec drużyny która zaparkuje autokar w bramce. Dlatego Piasta trzeba ograć. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|