
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#18
|
|
.... z tymi hiszpanami,ciapatymi i innymi. Sprawa jest prosta,wszędzie z nimi,tylko nie na C.
Co do meczu,chyba jak każdy w końcu wyszedłem naprawdę zadowolony z tego jak ta gra wyglądała.Wytarliśmy pyrami podłogę i to na błysk. Głowacki i Bunoza dalej klasa. Do tego dwójki chyba chciał dołączyć Bury i mu się udało,bardzo dobry występ. Jak dla mnie największym plusem jest Miśkiewicz,który wyciągnął nam dwie kluczowe sytuację. Pierwszą na początku strzał Teodorczyka-kto wie jakby wtedy mecz się potoczył,gdyby to wpadło. Drugą-z wolnego leszka w 2 połowie co poszedł nie kalkulując na piłkę. Druga sprawa,że Małecki w końcu zaczyna chyba łapać świeżość i szybkość,bo wyglądał o niebo lepiej....
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.08.2013 o godz. 12:48.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|