The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.08.2013, 12:30
chłopie...
co ma wspólnego poparcie Kosova do tego kto chodzi u Nas do młyna? Jak wisi PDW to znaczy ze pozdrawiamy wszystkich pedofili i gwałcicieli z zakładów karnych ? jebnij że się w łeb.

Masz ileś tam sektorów na stadionie, a ty idziesz do młyna z jakimiś wynalazkami, do miejsca za które niektórzy ...oddali życie a potem sie dziwisz ze ktoś sie przypierdala.

ja rozumiem ze bilet kosztuje grosze na młyn, ale on kosztuje grosze dla ludzi którzy za Wisłe np. zapierdalaja 24/h a nie dla turystów. Dla turystów masz sektory na P R O S T E J, z której przeciez przepięknie widać. i tak sobie mogą podopingować tak jak ich Panie nauczyłeś....

p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.08.2013, 13:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala.
Co chcesz od Kazka Węgrzyna?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.08.2013, 13:22
Arked napisał(a):Wyświetl post
Co chcesz od Kazka Węgrzyna?
ogolnie to chce go nie slyszec.

sluchając meczu nie patrzac w ekran mialem wrazenie ze slucham Barcelony (Lech) grajacej z Numancią (my)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wajefel
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.08.2013, 14:01
Po takim meczu człowiek od razu ma lepszy humor przez 2 dni, oby tak dalej.
Jak postawa Chrapka,Garguły,Bunozy,Brożka mnie nie zdziwiła, bo Ci panowie już udowadniali w tym sezonie, że są w bardzo dobrej formie, tak zadziwiająca była dla mnie gra Burligi. Nie wiem co się stało z tym chłopakiem, był rewelacyjny, w ogóle razem z Bunozą grali jak prawdziwi nowocześni boczni obrońcy. Nie mogłem uwierzyć, że to ten sam piłkarz, który pokracznie i nieporadnie wywalczył rzut karny z Koroną, ten sam który nie miał nic do zaoferowania z umiejętności czysto piłkarskich w poprzednim sezonie.
Minus tej sytuacji jest tylko jeden. Gdy Burliga dalej tak będzie grał, to młody Stolarski szybko nie podniesie się z ławki, a mówi się o zagranicznych ofertach dla tego zawodnika.
Aktualnie w klubie jest dwóch skrzydłowych, którzy wczoraj z Ostoją byli najsłabsi w drużynie Wisły. Może warto dać szansę Stolarskiemu na jego nominalnej pozycji ?
Odpowiedz cytując
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.08.2013, 15:40
Michał Miśkiewicz (7) - Kolejny bardzo dobry występ bramkarza Wisły. W spotkaniu z Jagiellonią Białystok nie zachwycił, ale dzisiaj odkupił swoje wszystkie winy i tak jak w pierwszych meczach sezonu kilkakrotnie uratował Wisłę przed stratą gola.

Łukasz Burliga (9) - Chyba najlepszy występ tego zawodnika w całym jego piłkarskim życiu. Był wszędzie, gdzie tego wymagała sytuacja. Wyróżniał się zarówno w ofensywie, gdzie wywalczył rzut karny, a także w obronie, gdzie dzięki swojej waleczności wygrywał wszystkie pojedynki. Jak będzie grał tak dalej, to Paweł Stolarski długo się nie podniesie z ławki.

Arkadiusz Głowacki (8) - "Głowa" wrócił do życiowej formy. Od początku sezonu nie do zdarcia, nie myli się, dobrze ustawia partnerów w obronie. Obyśmy jak najdłużej mogli oglądać tak dobrze grającego kapitana Wisły.

Marko Jovanović (7) - Dobry występ, ale bez fajerwerków. Zanotował kilka ważnych odbiorów, ale parę razy był ogrywany przez Teodorczyka. Służy mu gra w parze w obronie z Głowackim.

Gordan Bunoza (7) - Od początku tego sezonu, trudno go poznać. Świetnie prezentuje się w defensywie, znakomicie w ofensywie, gdzie swoimi rajdami sprawia wiele problemów rywalom. Bardzo szybki i silny, asekuruje swoich kolegów.

Patryk Małecki (6) - Kilka udanych rajdów, dobra współpraca na boku z Bunozą, ale też kilka niewymuszonych zagrań, strat i podań nie w tempo. Jest sporo do poprawy, ale z meczu na mecz "Mały" wydaje się wracać do swojej optymalnej dyspozycji.

Ostoja Stjepanović (5) - Od początku sezonu nie przekonuje. Głupie faule, żółta kartka, sporo strat i mało udanych zagrań. Strasznie niewidoczny, unikał gry. Słaby występ Macedończyka. Brakuje w tym miejscu Radosława Sobolewskiego.

Łukasz Garguła (9) - Wielokrotnie przez kibiców Wisły Kraków był kojarzony jedynie z ostentacyjnym żuciem gumy. Od tego sezonu się to zmieniło i pod skrzydłami Franciszka Smudy przeszedł prawdziwą metamorfozę. Kieruję grą, prostopadle podaje do swoich kolegów, a na dodatek zdobywa gole. Wrócił do swojej dyspozycji z Bełchatowa.

Michał Chrapek (8) - Nie bez powodu od lat można było słyszeć informacje o jego wielkim talencie. Teraz tylko udowadnia, że ludzie na jego temat kłamstw nie mówili i kieruje grą "Białej Gwiazdy". Prawdziwy reżyser i przywódca drużyny, mimo tak młodego wieku. Świetny mecz Chrapka.

Emmanuel Sarki (6) - Szarpał na skrzydle, starał się, biegał, ale często zapominał o założeniach taktycznych i powrotach do obrony. Zmarnował również stuprocentową sytuację, zbyt mocno wypuszczając sobie futbolówkę. Do poprawy.

Paweł Brożek (8) - Dobry mecz napastnika Wisły. Zdobył swoją dziesiątą bramkę w meczach rozgrywanych przeciwko Lechowi, sporo biegał, pokazywał się partnerom do gry i miał kilka sytuacji, aby dołożyć kolejną bramkę.

Rezerwowi:

Rafał Boguski (5) - To on był w ogóle na boisku? Bardzo niewidoczny, wszedł za Emmanuela Sarkiego i rzadko był przy piłce. Widać, że odczuwa jeszcze skutki kolejnej swojej kontuzji.

Michał Nalepa i Patryk Fryc grali zbyt krótko, aby można ich ocenić.

http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...f1dac64398cbd0
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.08.2013, 16:09
Sebak napisał(a):Wyświetl post
Michał Miśkiewicz (7) - Kolejny bardzo dobry występ bramkarza Wisły. W spotkaniu z Jagiellonią Białystok nie zachwycił, ale dzisiaj odkupił swoje wszystkie winy i tak jak w pierwszych meczach sezonu kilkakrotnie uratował Wisłę przed stratą gola.

Łukasz Burliga (9) - Chyba najlepszy występ tego zawodnika w całym jego piłkarskim życiu. Był wszędzie, gdzie tego wymagała sytuacja. Wyróżniał się zarówno w ofensywie, gdzie wywalczył rzut karny, a także w obronie, gdzie dzięki swojej waleczności wygrywał wszystkie pojedynki. Jak będzie grał tak dalej, to Paweł Stolarski długo się nie podniesie z ławki.

Arkadiusz Głowacki (8) - "Głowa" wrócił do życiowej formy. Od początku sezonu nie do zdarcia, nie myli się, dobrze ustawia partnerów w obronie. Obyśmy jak najdłużej mogli oglądać tak dobrze grającego kapitana Wisły.

Marko Jovanović (7) - Dobry występ, ale bez fajerwerków. Zanotował kilka ważnych odbiorów, ale parę razy był ogrywany przez Teodorczyka. Służy mu gra w parze w obronie z Głowackim.

Gordan Bunoza (7) - Od początku tego sezonu, trudno go poznać. Świetnie prezentuje się w defensywie, znakomicie w ofensywie, gdzie swoimi rajdami sprawia wiele problemów rywalom. Bardzo szybki i silny, asekuruje swoich kolegów.

Patryk Małecki (6) - Kilka udanych rajdów, dobra współpraca na boku z Bunozą, ale też kilka niewymuszonych zagrań, strat i podań nie w tempo. Jest sporo do poprawy, ale z meczu na mecz "Mały" wydaje się wracać do swojej optymalnej dyspozycji.

Ostoja Stjepanović (5) - Od początku sezonu nie przekonuje. Głupie faule, żółta kartka, sporo strat i mało udanych zagrań. Strasznie niewidoczny, unikał gry. Słaby występ Macedończyka. Brakuje w tym miejscu Radosława Sobolewskiego.

Łukasz Garguła (9) - Wielokrotnie przez kibiców Wisły Kraków był kojarzony jedynie z ostentacyjnym żuciem gumy. Od tego sezonu się to zmieniło i pod skrzydłami Franciszka Smudy przeszedł prawdziwą metamorfozę. Kieruję grą, prostopadle podaje do swoich kolegów, a na dodatek zdobywa gole. Wrócił do swojej dyspozycji z Bełchatowa.

Michał Chrapek (8) - Nie bez powodu od lat można było słyszeć informacje o jego wielkim talencie. Teraz tylko udowadnia, że ludzie na jego temat kłamstw nie mówili i kieruje grą "Białej Gwiazdy". Prawdziwy reżyser i przywódca drużyny, mimo tak młodego wieku. Świetny mecz Chrapka.

Emmanuel Sarki (6) - Szarpał na skrzydle, starał się, biegał, ale często zapominał o założeniach taktycznych i powrotach do obrony. Zmarnował również stuprocentową sytuację, zbyt mocno wypuszczając sobie futbolówkę. Do poprawy.

Paweł Brożek (8) - Dobry mecz napastnika Wisły. Zdobył swoją dziesiątą bramkę w meczach rozgrywanych przeciwko Lechowi, sporo biegał, pokazywał się partnerom do gry i miał kilka sytuacji, aby dołożyć kolejną bramkę.

Rezerwowi:

Rafał Boguski (5) - To on był w ogóle na boisku? Bardzo niewidoczny, wszedł za Emmanuela Sarkiego i rzadko był przy piłce. Widać, że odczuwa jeszcze skutki kolejnej swojej kontuzji.

Michał Nalepa i Patryk Fryc grali zbyt krótko, aby można ich ocenić.

http://ekstraklasa.net/wisla-krakow/...f1dac64398cbd0
No, chyba trochę jednak za wysokie te oceny trochę
Np. Sarki moim zdaniem lepiej niż Mały nie zagrałm a nawet gorzej. Choć fakt, ze forma ich obu na kolana nie powala. Potrzeba kogoś, kto wprowadziłby rywalizację na ich pozycji. Fajnym pomysłem zdaje się być wprowadzenie na prawe skrzydło Stolara.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.08.2013, 19:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ogolnie to chce go nie slyszec.

sluchając meczu nie patrzac w ekran mialem wrazenie ze slucham Barcelony (Lech) grajacej z Numancią (my)
Odniosłem zupełnie inne wrażenie. Dawno nie słyszałem żeby ktoś się tak zachwycał naszą grą jak Węgrzyn wczoraj.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 27.08.2013, 18:05
Arked napisał(a):Wyświetl post
Odniosłem zupełnie inne wrażenie. Dawno nie słyszałem żeby ktoś się tak zachwycał naszą grą jak Węgrzyn wczoraj.

ot co, teraz obejrzałem krótki skrót i ochy , achy

oby jak najdłużej

Ode mnie slowa uznania dla Miśkiewicza, za caloksztalt ale przede wszystkim za wybronienie wielu setek na przestrzeni tylu meczow.
dobry bramkarz.
Ostatnio edytowane przez c. : 27.08.2013 o godz. 18:15.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.08.2013, 21:03
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ogolnie to chce go nie slyszec.

sluchając meczu nie patrzac w ekran mialem wrazenie ze slucham Barcelony (Lech) grajacej z Numancią (my)
Nie mam pojęcia o czym mówisz. Chyba oglądałeś inny mecz. Przed chwilą obejrzałem spotkanie jeszcze raz i w ucho wpadły mi takie komentarze Węgrzyna (gdy mówił ogólnie o grze zespołu):

"O tą jedną bramkę Wisła jest lepsza. Więcej tych sytuacji stworzyła. Tutaj też taką większą agresję widzimy w grze piłkarzy Wisły Kraków" (30:28, tuż po karnym)
"Bardzo dużo tych prostopadłych piłek próbuje grać Wisła Kraków i dobrze, bo sporo tych piłek przechodzi, sporo się udaje" (33:16)
"Podoba się Wisła. Ja pierwszy raz w sezonie oglądam Wisłę Kraków na żywo i muszę powiedzieć, że jest to widok naprawdę bardzo przyjemny" (36:54)
"Myślę że Lech jest trochę też zaskoczony tą agresją, tą dobrą grą Wisły Kraków, bo naprawdę, na początku te pierwsze minuty jeszcze akcja za akcję, to teraz Wisła ma tutaj coraz większą przewagę."(39:43)
"Brawo. Brawo. Widzimy Wisła podchodzi wysoko i dobrze, bo tutaj za chwilę można mieć piłkę. Tak jak teraz. Tak trzeba grać" (41:51)
"To się podoba. Widzimy kibice też są zadowoleni z tego co prezentuje Wisła. Jeżeli weźmiemy pod uwagę poprzedni sezon to to jest przepaść (...) Chodzi o styl. Chodzi o jakość, o zaangażowanie. Wcześniej tego nie było. Drużyna jest zmobilizowana. Wiedząca co ma grać." (43:19)
"Ależ Wisła jest w formie! Ale Garguła ma formę!(...) Naprawdę doskonale. 2:0 to jest ten wynik na który Wisła zasługuje. (...) Po tych 10 - 15 minutach gdzie była wymiana ciosów (...) Lech siadł, Lech nie walczy. Wisła jest tym zespołem, który dominuje w tym meczu." (po golu na 2:0)

"Te statystyki trochę przekłamują, bo jednak Wisła była w pierwszej połowie zdecydowanie lepsza" (w przerwie meczu, o statystykach strzałów i posiadania)
"Wisła nie ma słabych punktów. Dzisiaj każdy piłkarz robi to co należy do niego. Natomiast w Lechu widzę kilka słabych punktów" (W przerwie, gdy piłkarze wracali na boisko)
"Brawa za tą sytuację. Brawa dla Lecha Poznań, bo wyszli wysoko. Są pod polem karnym Wisły Kraków i stwarzają sytuacje." (48:38, po strzale Ubiparipa)
"Jestem pełen podziwu dla gry Wisły Kraków. (...) Ten zespół jest w stanie powalczyć o najwyższe cele" (54:48)
(o drugiej połowie meczu) "Zdecydowanie lepsza gra Lecha, natomiast też bardzo dobra gra w obronie Wisły" (69:57)
"Dobra akcja, dobry moment Wisły Kraków, bo do tej pory w drugiej połowie to Lech przeważał, był przy piłce, miał więcej z gry" (79:03)
"Głęboko teraz bronią się piłkarze Wisły Kraków. Bym powiedział nawet zepchnięci trochę do defensywy" (80:54)
"Brakuje mi tego, że wchodzą w taki tłok piłkarze Wisły Kraków (...) nie szukają miejsca z drugiej strony. Pasowałoby takie crossowe podanie, żeby taka była większa jakość. Żeby było widać że to jest solidny jakościowy zespół" (83:24)
"Walczą piłkarze Lecha o tego gola i myślę że w drugiej połowie zasłużyli na tego jednego gola, bo naprawdę grają lepiej" (95:21)

Pominąłem lub przekręciłem coś istotnego?

Indywidualnie chwaleni za ogólną postawę w meczu (nie za pojedyncze zagrania) byli: Burliga (przynajmniej 3 razy), Bunoza, Chrapek (z 3 razy), Głowacki i Kamiński, a krytykowani Ubiparip (z 3-4 razy), Możdżeń, Pawłowski i Stjepanović.

Przy jaskółce Ślusarskiego powtórzył kilka razy że był kontakt i z tonu głosu można było wywnioskować, że uważa to za sytuację kontrowersją.

To by było na tyle. Nie wiem, naprawdę nie wiem, skąd biorą się te opinie o stronniczości Węgrzyna.
Ostatnio edytowane przez jova : 26.08.2013 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 27.08.2013, 04:28
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie mam pojęcia o czym mówisz. Chyba oglądałeś inny mecz. Przed chwilą obejrzałem spotkanie jeszcze raz i w ucho wpadły mi takie komentarze Węgrzyna (gdy mówił ogólnie o grze zespołu):

"O tą jedną bramkę Wisła jest lepsza. Więcej tych sytuacji stworzyła. Tutaj też taką większą agresję widzimy w grze piłkarzy Wisły Kraków" (30:28, tuż po karnym)
"Bardzo dużo tych prostopadłych piłek próbuje grać Wisła Kraków i dobrze, bo sporo tych piłek przechodzi, sporo się udaje" (33:16)
"Podoba się Wisła. Ja pierwszy raz w sezonie oglądam Wisłę Kraków na żywo i muszę powiedzieć, że jest to widok naprawdę bardzo przyjemny" (36:54)
"Myślę że Lech jest trochę też zaskoczony tą agresją, tą dobrą grą Wisły Kraków, bo naprawdę, na początku te pierwsze minuty jeszcze akcja za akcję, to teraz Wisła ma tutaj coraz większą przewagę."(39:43)
"Brawo. Brawo. Widzimy Wisła podchodzi wysoko i dobrze, bo tutaj za chwilę można mieć piłkę. Tak jak teraz. Tak trzeba grać" (41:51)
"To się podoba. Widzimy kibice też są zadowoleni z tego co prezentuje Wisła. Jeżeli weźmiemy pod uwagę poprzedni sezon to to jest przepaść (...) Chodzi o styl. Chodzi o jakość, o zaangażowanie. Wcześniej tego nie było. Drużyna jest zmobilizowana. Wiedząca co ma grać." (43:19)
"Ależ Wisła jest w formie! Ale Garguła ma formę!(...) Naprawdę doskonale. 2:0 to jest ten wynik na który Wisła zasługuje. (...) Po tych 10 - 15 minutach gdzie była wymiana ciosów (...) Lech siadł, Lech nie walczy. Wisła jest tym zespołem, który dominuje w tym meczu." (po golu na 2:0)

"Te statystyki trochę przekłamują, bo jednak Wisła była w pierwszej połowie zdecydowanie lepsza" (w przerwie meczu, o statystykach strzałów i posiadania)
"Wisła nie ma słabych punktów. Dzisiaj każdy piłkarz robi to co należy do niego. Natomiast w Lechu widzę kilka słabych punktów" (W przerwie, gdy piłkarze wracali na boisko)
"Brawa za tą sytuację. Brawa dla Lecha Poznań, bo wyszli wysoko. Są pod polem karnym Wisły Kraków i stwarzają sytuacje." (48:38, po strzale Ubiparipa)
"Jestem pełen podziwu dla gry Wisły Kraków. (...) Ten zespół jest w stanie powalczyć o najwyższe cele" (54:48)
(o drugiej połowie meczu) "Zdecydowanie lepsza gra Lecha, natomiast też bardzo dobra gra w obronie Wisły" (69:57)
"Dobra akcja, dobry moment Wisły Kraków, bo do tej pory w drugiej połowie to Lech przeważał, był przy piłce, miał więcej z gry" (79:03)
"Głęboko teraz bronią się piłkarze Wisły Kraków. Bym powiedział nawet zepchnięci trochę do defensywy" (80:54)
"Brakuje mi tego, że wchodzą w taki tłok piłkarze Wisły Kraków (...) nie szukają miejsca z drugiej strony. Pasowałoby takie crossowe podanie, żeby taka była większa jakość. Żeby było widać że to jest solidny jakościowy zespół" (83:24)
"Walczą piłkarze Lecha o tego gola i myślę że w drugiej połowie zasłużyli na tego jednego gola, bo naprawdę grają lepiej" (95:21)

Pominąłem lub przekręciłem coś istotnego?

Indywidualnie chwaleni za ogólną postawę w meczu (nie za pojedyncze zagrania) byli: Burliga (przynajmniej 3 razy), Bunoza, Chrapek (z 3 razy), Głowacki i Kamiński, a krytykowani Ubiparip (z 3-4 razy), Możdżeń, Pawłowski i Stjepanović.

Przy jaskółce Ślusarskiego powtórzył kilka razy że był kontakt i z tonu głosu można było wywnioskować, że uważa to za sytuację kontrowersją.

To by było na tyle. Nie wiem, naprawdę nie wiem, skąd biorą się te opinie o stronniczości Węgrzyna.
Doskonała analiza. Kaganiec założony.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.08.2013, 13:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala.
Ale najważniejsze choć z trudem przez usta mu przeszło . "Wisła może włączyć się do walki o mistrzostwo" w stolycy już czują co się święci.

Mam nadzieję, że defetyści stawiający przed drużyną cel zajęcia ósmego miejsca pojmą swój minimalizm. Kubica też w tym sezonie uczy się i zbiera doświadczenie . Nasi też niech się tak uczą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Ciastek1
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.08.2013, 14:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ale najważniejsze choć z trudem przez usta mu przeszło . "Wisła może włączyć się do walki o mistrzostwo" w stolycy już czują co się święci.

Mam nadzieję, że defetyści stawiający przed drużyną cel zajęcia ósmego miejsca pojmą swój minimalizm. Kubica też w tym sezonie uczy się i zbiera doświadczenie . Nasi też niech się tak uczą.
Najlepsza sytuacja w której Ślusarski zrobił jaskółkę w polu karnym . Według Węgrzyna można było podyktować, a nawet powinien być karny , gdyż po jaskółce nastąpił...kontakt fizyczny z Wiślakiem .Dopiero drugi z komentatorów delikatnie mu wytłumaczył , że pier... farmazony.
Ostatnio edytowane przez Ciastek1 : 26.08.2013 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:24.