
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#91
|
|
Pierwsza połowa super, całkowita dominacja. Mam nadzieje, ze cofnięcie się w drugiej części wynikało bardziej z taktyki. No i nie możemy tak wypierniczać piłki na pałę jak robilismy to koło 70 minuty. Brakowało tez czasem spokojnego przetrzymania piłki i rozegrania od tyłu, a zamiast tego widzialiśmy angielską na Pawła.
Co do Kucharskiego to ja... Ja po prostu nie mam pytań, co to jest za ekspert. Najpeirw jako agent (a więc osoba najlepiej poinformowana!) deklaruje, ze Lewy na 100% będzie w lecie w Bayernie, teraz kolejne przewidywania. Na co Fornalik czeka? Brać go do sztabu! Taki fachowiec nie może się nam wymknąć, a ponoć już Hiszpanie go kuszą, żeby zastąpił del Bosque. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#92
|
A Sarki "strus pędziwiatr" |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#93
|
|
Włóżcie głowy pod zimny prysznic. Jest dobrze, bo w końcu zawodnicy walczą i widać jakąś chemię między nimi, co nie oznacza, że za tydzień mogą zagrać marnie, tracąc babola i przegrywając spotaknmie. Dzisiaj tak naprawdę mecz jak i wynik mógł być zupełnie inny gdyby nie Miśkiewicz, trzeba oddać chłopakowie że pomimo sporej krytyki ostatnio (również na tym forum), gość odwalił kawał dobrej roboty dzisiaj i to on dla mnie jest piłkarzem tego meczu.
Martwi ciągle słaba skuteczność, co jak co ale Garguła strzlił jedną setkę na trzy...Z innej strony miło popatrzeć na dojrzałą rozważną grę Brożka z przodu. Nadal potrzebujemy napastnika, partnera dla Brożka. Kończąc już cały wywód o plusach i minusach, trzeba też oddać e w końcu defensywa wygląda nieźle, dzisiaj w szczególności przyglądałe się Głowackiemu - fajnie jest zerknąc od czasu do czasu na niego gdy nie ma piłki, jak ustawia cała defensywę, jak potrafi trafnie wybrać co zrobić z piłką gdy na plecach czyhają rywalę, oby grał jak najdłużej. ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#94
|
|
I tak jeszcze jeden "+" - mamy tylko 3 stracone gole w ekstraklasie - najmniej w całej lidze. Naszym problemem jest tylko gra z przodu, bo z tyłu to nieźle wygląda. Jeszcze 2-3 piłkarzy do ofensywy i będzie nieźle.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#95
|
![]() Trochę wiecej precyzji i piątka by siadła. Ale bez podniety, w następnym meczu równie dobrze może być przekonywujące 0:0. Tak, że teraz trochę lodu na głowę. Tak na szybko. Taktyki wielkiej nie ma za to walka jest i trochę gry też jest. Głowacki, ostatnio tak dobrze grał momentami z Marcelo i Cleberem. Nie wiem czy nie życiowa forma (jak utrzyma). Bunoza to gra na jakejś pozycji czy za wolny elektron robi ? Inna sprawa, że dobrze gra, żeby go ktos jeszcze dośrodkowywać nauczył. Stjepanovic strasznie dużo widzi. Ale siadł w drugiej połowie. Brożek lepszy niz przed odejściem, ale nie ma z kim pograć. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#96
|
|
a Burliga to jeżdził i jeździł na dupie ,a skad on się wziął w tym polu karnym,to ja naprawde nie wiem ..dobra gra nie spodziewałem się takiej po nim
![]()
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#97
|
|
Warto napisać, że to nie był jednorazowy "wybryk" naszych piłkarzy, oni tak fajnie klepią od początku sezonu. Oprócz Wisły, to w ekstraklasie tylko Śląsk i Lechia tak fajnie rozgrywają piłkę i ją szanują, nie pozwalając na szybki jej odbiór przez rywala. Brawo. Z Pogonią myślę, że będzie dobrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#98
|
|
Grali naprawdę dobrze, szczególnie w pierwszej połowie, Głowa z Jovanoviciem wyglądają bardzo solidnie, Bunozę ktoś chyba podmienił, inny zupełnie zawodnik. Dobra gra Chrapka nie jest dla mnie zaskoczeniem, zawsze wiedzialem że ten chłopak z czasem będzie coraz bardziej dawał rady. Garguła też fajnie się odbudował. Bez hurraoptymizmu i lecim na Szczecin
Jeszcze tylko jedna sprawa. Specjalne pozdrowienia (to samo powiedzieliśmy Ci na meczu z kolegami) dla idioty, który przyprowadził swoich kolegów z Erasmusa (stado Hiszpanów z wymalowanymi ryjami i .... Chińczyk) na młyn. Brawo geniuszu, świetny pomysł wybrałeś na błyśnięcie przed swoimi znajomkami, chińczyk powinien sie cieszyć że wraca z całym aparatem bo fotki to na prawo i lewo strzelał. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#99
|
|
Mozecie studzic głowy ,ale nie odbierzecie mi tego ze w koncu wrocilem po 3 latach z meczu w pełni radosny i szczesliwy.
Taką Wisle chce ogladać i tak ma wlasnie wygladac zapier*alanie po boisku. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#100
|
|
Mi też nikt radości nie odbierze, choć wiem, że długa droga przed Wisłą. Takiej gry się nie spodziewałam, gdy przed sezonem obserwowałam "transfery" klubu, również te na ławce trenerskiej
Tym bardziej mnie cieszy, że ta gra wygląda przyzwoicie. Mankamenty są i to jest jasne. Ale włączcie sobie jakikolwiek mecz z zeszłego sezonu i porównajcie z dzisiejszym - różnica jest kolosalna. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#101
|
Najlepsi : Miśiewicz, Głowa, Chrapek, Garguła, Brożek. Bramkarz złapał dzisiaj piłkę którą 90% bramkarzy wpuszcza, nie mówiąc o brawurowych interwencjach na przedpolu zdecydowanie pozwolił reszcie nabrać pewności i oby sam jej nabrał bo to pozwoli mu lepiej bronić. Głowa już teraz powinien mieć wykłady w grupach młodzieżowych, a pewnie i w sztabie Fornalika. Chrapek poczuł sie pewniej i przesadza, gdyby dograł prostszą piłkę do Burligi ... Garguła jak młody źrebak Bo jak można tak zwajhować. Brożek strzelił pewnie karnego pewnie nie było łatwo.Słabi: Sarki widać, że oprócz szybkości i uderzenia/wrzutki mizeria ... Smuada go nauczy. Lech był momentami bez sztycha. Kogo mamy się w naszej lidze bać? Tylko samych siebie. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#102
|
|
Kurde nie wiem co mnie pokusiło isc na E15 akurat musiał dzisiaj tam byc sektor szkolny i sama dzieciarnia sie zeszła a miałem isc na C5 to w ostatniej chwili zmieniłem zdanie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#103
|
|
Wychodząc z kolegą ze stadionu usłyszeliśmy też taką teorię, że w piątek/sobotę musieli chyba dostać resztę pensji/premii , że tak grali zmobilizowani
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#104
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#105
|
|
Bez dwóch zdań to był najlepszy mecz Wisły od czasu jak przyjechał tu Litex i Apoel. Najlepszy mecz na R22 od dwóch lat. Do przerwy powinno być minimum 3:0. Z meczu wynik 5:1 oddawałby różnicę klas. Jestem w szoku. Takiego tempa nie wytrzymałaby żadna drużyna w Ekstraklasie. Z taką grą Wisła zmiotłaby Molde czy Steauę. Ja wczoraj widziałem trzech klasowych piłkarzy w barwach Wisły: Brożek, Głowa, Bunoza i bardzo blisko tej trójki byli Chrapek i ....Burliga co jest szokiem podwójnym.
Niestety są też słabe punkty, które na dłuższą metę nakazują zachowanie dużej ostrożności. Fatalny jest Stjepanović, sabotował kontry Małecki, beznadziejne decyzje podejmował Sarki, który w tej rundzie zupełnie nie przekonuje. Kolejny słaby punkt to ławka. Brakuje Sobola za Macedończyka. Brakuje takiego Wilka na ławce. Brakuje lepszych skrzydłowych i zmiennika dla Brożka. Ale cieszmy się tym co było wczoraj bo takiego meczu dawno nie widzieliśmy. Wisła była wyśmiewana jeszcze 2 miesiące temu za testy studenciaka a dziś po raz pierwszy od dwóch lat cała liga musiała poczuć pewien niepokój, że koszmar dla nich może powrócić. Cieszmy się póki nie ma kontuzji i nie ma kartek. Naprawdę to był wielki wieczór na R22 i zazdroszczę wszystkim, którzy byli na stadionie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.08.2013 o godz. 09:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#106
|
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2007
Offline |
#107
|
I szukaj mnie częściej, bo na młyn zawsze chodzę, jak z Polakami to na C3, jak nie z Polakami to zwykle bardziej po bokach, by nie rzucać się w oczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#108
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#109
|
A to jak się ma inny kolor skóry to nie można przychodzic na młyn ? ![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
JLB
Od: 01.2006
Offline |
#110
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#111
|
|
Dobra nie ważne, są sprawy których chyba nigdy nie zrozumie. Bo na szaliku widzę tylko Moc Białej Gwiazdy, nie ma nic o białym rasiście i zakazie wchodzenia innoskórych.
![]()
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał? Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad. [/FONT] naoway.deviantart.com |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?
Offline |
#112
|
Co takiemu siedzi w głowie, żeby idąc z kimś na pierwszy mecz przyprowadzać go na młyn? Ja kumplowi, który coś tam jest ogarnięty, ale nie zna śpiewnika, każę iść na narożnik żeby się uczył, a ten zaprasza stado Hiszpanów E: A już Hiszpanie, szczególnie w kwestii ostatnich wydarzeń, to nieporozumienie o.O ![]()
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#113
|
|
Dobrze, że mam urlop, bo tak zapiłem, że dopiero wstałem
![]() Co do meczu, to puścić go piłkarzom. Jak zawsze będą grać z takim zaangażowaniem, agresją, to wybaczymy im nawet jak się nie uda wygrać. Głowacki najlepszy na boisku ( po raz kolejny w tym sezonie). Brożek super, wygrał wiele pojedynków, potrafił przytrzymać piłkę nawet jak był sam przeciw kilku obrońcom. Inteligentnie zgrywał piłkę, po prostu cudo. Guła walczył jak lew, jeszcze go nie widziałem w takiej formie. Burliga i Bunoza po bokach obrony - rewelacja! Bury zagrał w jak Cikosz w pamiętnym 4-0 z legią. A Miśkiewicz naprawdę solidny występ, mam nadzieję, że pomoże mu w nabraniu pewności siebie. Bo tego mu brakuje, jak na bramkarza jest zbyt grzeczny, a w bramce trzeba drania, tak żeby napastnicy bali się wyskakiwać do główki, jak bramkarz wychodzi o dośrodkowania. Wiem, ze to jeden mecz, że trzeba czasu itd. Jak zawsze będą grali z takim zaangażowaniem to będzie naprawdę dobrze! Nikt mi nie zabierze tej radości, wczoraj było jak za dawnych lat! Przynajmniej do następnego meczu nie chce wytrzeźwieć z tej euforii . Więc zimny prysznic nie dla mnie ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2007
Offline |
#114
|
Widzisz ja ich nie przyprowadziłem bez żadnej wiedzy na sektor, tylko tydzień dzień w dzień uczyłem ich dopingu i cały mecz dopingowali. Dlatego też staliśmy na bocznym sektorze i co zabawne chłopaki dopingowali głośniej niż stojący obok mnie Polacy. A i dla Twojej informacji nie było z nami żadnego hiszpana, czy hiszpańsko-języcznego (nie wiem może była tam jakaś inna grupa, bo odnosze takie wrażenie) i śmieszy mnie jak na młynie pojawiają się transparenty Kosovo je Srbija, ale jak przyjdzie Serb to powinień wyp***ć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#115
|
|
chłopie...
co ma wspólnego poparcie Kosova do tego kto chodzi u Nas do młyna? Jak wisi PDW to znaczy ze pozdrawiamy wszystkich pedofili i gwałcicieli z zakładów karnych ? jebnij że się w łeb. Masz ileś tam sektorów na stadionie, a ty idziesz do młyna z jakimiś wynalazkami, do miejsca za które niektórzy ...oddali życie a potem sie dziwisz ze ktoś sie przypierdala. ja rozumiem ze bilet kosztuje grosze na młyn, ale on kosztuje grosze dla ludzi którzy za Wisłe np. zapierdalaja 24/h a nie dla turystów. Dla turystów masz sektory na P R O S T E J, z której przeciez przepięknie widać. i tak sobie mogą podopingować tak jak ich Panie nauczyłeś.... p.s. Co do meczu : kazku wegrzynie, ja juz ....a nie moge Cie sluchać. Własnie zmiażdzyłem powtórke i ....a nie moge co on tam napierdala. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#116
|
|
.... z tymi hiszpanami,ciapatymi i innymi. Sprawa jest prosta,wszędzie z nimi,tylko nie na C.
Co do meczu,chyba jak każdy w końcu wyszedłem naprawdę zadowolony z tego jak ta gra wyglądała.Wytarliśmy pyrami podłogę i to na błysk. Głowacki i Bunoza dalej klasa. Do tego dwójki chyba chciał dołączyć Bury i mu się udało,bardzo dobry występ. Jak dla mnie największym plusem jest Miśkiewicz,który wyciągnął nam dwie kluczowe sytuację. Pierwszą na początku strzał Teodorczyka-kto wie jakby wtedy mecz się potoczył,gdyby to wpadło. Drugą-z wolnego leszka w 2 połowie co poszedł nie kalkulując na piłkę. Druga sprawa,że Małecki w końcu zaczyna chyba łapać świeżość i szybkość,bo wyglądał o niebo lepiej....
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 26.08.2013 o godz. 12:48.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#117
|
|
Co chcesz od Kazka Węgrzyna?
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#118
|
|
EL'Kabat masz rację Małecki wygląda o niebo lepiej fizycznie , ale te jego podania w kilku ciekawych sytuacjach -tragiczne.Najsłabiej wygladały skrzydła . Sarki potrzebuje mocnej kawy zeby się obudzic albo pare amper pod zebra bo gra jakby byl w letargu. Szybkość i umiejętności ma tylko zupelnie tego nie pokazuje w meczu (poza jedną sytuacja I klepką z Chrapkiem gdzie mogło I powinno być 3:0).
Ogólnie drużyna gra szybką ,prostą piłkę na ktorą patrzy się wyśmienicie i co najważniejsze jest skuteczna. Obrona a w szczególności boki obrony to absolutna klasa i top naszej ligi (w tym miejscu muszę posypać głowę popiołem i przeprosić Burligę, myślałem że nic z niego nie będzie a tu dla mnie gracz meczu). Stjepanovica bym nie skreślał co prawda kilka razy sie spóźnił z interwencją i musiał faulować ale pracuje mocno cały czas. Mecz świetny ,Amica powinna sie cieszyć ze przegrała tylko dwoma bramkami. Dodałbym tylko świetna pracę sędziego , ktory popełnił mozliwe tylko jeden błąd bo Bunoza chyba faulował (ale muszę zobaczyc powtórkę w L+Ekstra), dawał grać zrobiło się troche "angielsko" i też dzieki niemu to spotkanie oglądało się bardzo dobrze. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#119
|
|
w czarnogórze kozy
Bardzo daleko od siebie formacje, przydałby się spajacz / substancja zagęszczająca w środku. Ostoja moze regulować tempo, bo to potrafi, ale do zakładania wysokiego pressu średnio się nadaje. Oczywiście trzeba mu czasu, bo chłop sprawia wrażenie przytłoczonego naszą ligą (fizyczność i agresja, w pacanowie tego nie grali). Jezeli Smuda wyczaruje z niego zapierdalatora i zaczniemy umiejętnie kontrolować tempo gry (co liga to liga, ale szczebel wyżej takie rozstępy w formacjach karci się bez litości), to pojadę na wyjazd +500 km stopem. +500, bo jeżeli tego dokona, to szykują się zagraniczne. Póki co jest polka galopka, dobrze, że wszyscy w formie i bez kontuzji. Jak długo na tym paliwie pojedziemy nie wiem, ale miło się ogląda Wisłę na piątym biegu. Bylebyśmy wiedzieli, jak reagować na zakrętach, bo prędzej czy później przyjdą. Za wczoraj dziękuję drużynie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#120
|
|
ogolnie to chce go nie slyszec.
sluchając meczu nie patrzac w ekran mialem wrazenie ze slucham Barcelony (Lech) grajacej z Numancią (my) ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|