
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#1
|
|
Michał Miśkiewicz - 7 - uprzedzeni będą nadal twierdzić że gra niepewnie i nie umie kopać a ja uparcie będę twierdził że gość nie odstaje od reszty obrony
Łukasz Burliga - 8 - najlepszy mecz w Wiśle, (z tych które widziałem). Zaskoczył nawet mnie - bo owszem zawsze uważałem że ma talent natomiast jego postawa boiskowa (odpuszczanie w obronie) często niweczyła jego zalety. dzisiaj zagrał świetnie do przodu a dopiero w końcówce miał problemy w obronie. Arkadiusz Głowacki - 8 - chyba najlepszy..... tak szczerze nie pamiętam kiedy Głowa był taki dobry w Wiśle Marko Jovanovic - 7 - w pierwszej połowie słabiej za to w drugiej gdy inni zagrali ciutkę słabiej on zagrał lepiej Gordan Bunoza - 8 - od kilku meczy życiowa forma Patryk Małecki - 6 - kilka dobrych akcji - dużo lepiej niż w ostatnich meczach Michał Chrapek - 8 - no ma to dogranie .... i wytrzymał kondycyjnie ... Patryk Fryc - nie oceniam ale podobało mi się jego wejście - zero kompleksów Łukasz Garguła - 7 - w drugiej połowie zniknął ale w całym meczu jedna z kluczowych postaci ... duży minus za pudło po podaniu Brożka Ostoja Stjepanovic - 5 - nawet nie o to chodzi że mało kreatywny .... kilka fatalnych strat w drugiej połowie poprostu nie może się zdarzać tak doświadczonemu pomocnikowi Michał Nalepa - nie oceniam ale tak szczerze niewiele pokazał Emmanuel Sarki - 5 - nie chcę by go Smuda posadził na ławie ale nie dziwię się że treneiro na niego narzeka ... szkoda że nie ma (na dziś) lepszego pomocnika Rafał Boguski - piłka mu odskakiwała .. nihil novi ... na razie zmiennik Paweł Brożek - 7 - mógł strzelić jeszcze bramkę może dwie ..... szybkość i forma rosną. Tak w ogóle: - boję się syndromu "JUŻ JESTEŚMY THE BEST" wygramy z każdym bez wysiłku. - nie wiem czy Lechici byli dzisiaj mocni ... z drużyn z którymi graliśmy sprawiali wrażenie najbardziej przerażonych Wisłą - niepokoi pozycja def. pomocnika .... - rzeczywiście na niektórych pozycjach jakoś zmienników nie widać ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 25.08.2013 o godz. 20:33.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|