The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.08.2013, 20:27
Michał Miśkiewicz - 7 - uprzedzeni będą nadal twierdzić że gra niepewnie i nie umie kopać a ja uparcie będę twierdził że gość nie odstaje od reszty obrony
Łukasz Burliga - 8 - najlepszy mecz w Wiśle, (z tych które widziałem). Zaskoczył nawet mnie - bo owszem zawsze uważałem że ma talent natomiast jego postawa boiskowa (odpuszczanie w obronie) często niweczyła jego zalety. dzisiaj zagrał świetnie do przodu a dopiero w końcówce miał problemy w obronie.
Arkadiusz Głowacki - 8 - chyba najlepszy..... tak szczerze nie pamiętam kiedy Głowa był taki dobry w Wiśle
Marko Jovanovic - 7 - w pierwszej połowie słabiej za to w drugiej gdy inni zagrali ciutkę słabiej on zagrał lepiej
Gordan Bunoza - 8 - od kilku meczy życiowa forma
Patryk Małecki - 6 - kilka dobrych akcji - dużo lepiej niż w ostatnich meczach
Michał Chrapek - 8 - no ma to dogranie .... i wytrzymał kondycyjnie ...
Patryk Fryc - nie oceniam ale podobało mi się jego wejście - zero kompleksów
Łukasz Garguła - 7 - w drugiej połowie zniknął ale w całym meczu jedna z kluczowych postaci ... duży minus za pudło po podaniu Brożka
Ostoja Stjepanovic - 5 - nawet nie o to chodzi że mało kreatywny .... kilka fatalnych strat w drugiej połowie poprostu nie może się zdarzać tak doświadczonemu pomocnikowi
Michał Nalepa - nie oceniam ale tak szczerze niewiele pokazał
Emmanuel Sarki - 5 - nie chcę by go Smuda posadził na ławie ale nie dziwię się że treneiro na niego narzeka ... szkoda że nie ma (na dziś) lepszego pomocnika
Rafał Boguski - piłka mu odskakiwała .. nihil novi ... na razie zmiennik
Paweł Brożek - 7 - mógł strzelić jeszcze bramkę może dwie ..... szybkość i forma rosną.

Tak w ogóle:
- boję się syndromu "JUŻ JESTEŚMY THE BEST" wygramy z każdym bez wysiłku.
- nie wiem czy Lechici byli dzisiaj mocni ... z drużyn z którymi graliśmy sprawiali wrażenie najbardziej przerażonych Wisłą
- niepokoi pozycja def. pomocnika ....
- rzeczywiście na niektórych pozycjach jakoś zmienników nie widać ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 25.08.2013 o godz. 20:33.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:10.