
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#61
|
|
bardzo dobrze, to wyglądało dziś jak dawniej, jeszcze kilka kolejek, jeszcze spokojnie, a potem...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#62
|
|
Mamy na papierze słaby skład, ale samym zaangażowaniem i bieganiem można wiele nadrobić ! Oby nie osiedli na laurach (bo zagrali parę meczów dobrych) co często mają piłkarze w zwyczaju. Jak będzie nadal takie zaangażowanie jakie obserwuje od początku rundy, to może być dobre miejsce na jej koniec.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.08.2013 o godz. 19:19.
![]()
.
. |
|
|
|
Member
Od: 08.2012
Offline |
#63
|
|
Pierwsze zdjęcia z meczu
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html |
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#64
|
|
Cieszy wygrana tym bardziej że według mnie Lech i tak zagrał dobry mecz ( oddali dużo strzałów, parę razy Miśkiewicz ratował nam tyłek). Jeśli chodzi o najlepszych z Wisły to byli nimi w tym meczu Burliga, Chrapek, Głowa, i Bunoza na oko odstawał Stjepanovic i Małecki choć ten ostatni i tak będzie potrzebny bo potrafi minąć obronę na boku..
O kolejne mecze jestem jakoś spokojny, styl jaki teraz prezentujemy "chowa" się do stylu z zeszłego sezonu gdzie pkt zdobywaliśmy pojedynczymi zrywami Meliksona albo Ilieva. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#65
|
|
Taką Wisłę to się chce oglądać. Długo trzeba było czekać na gre efektowną i efektywną jednocześnie. Czapki z głów. Na pochybel Tomaszewskiemu, który życzył nam spadku.
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#66
|
|
Brawo, brawo, brawo! Taka Wisle jak dzis chce ogladac (zwlaszcze w pierwszej polowie). Smuda jest jaki jest ale widac ze wykonuje swietna robote. Krakowska pilka powraca, kij w oko wszystkim pseudo ekspertom (pozdro stanowski) ktorzy przewidywali walke o utrzymanie. Wielki plus za walke na calego i coraz lepsze rozgrywanie akcji. Oby tak dalej.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#67
|
|
Najlepszy mecz Wisły od Apoelu. Głowa forma reprezentacyjna. Największe zaskoczenie na + Burliga. Naprawdę wielki szacun dla Smudy: zrobił dobrą robotę!
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#68
|
|
Nie wiem, co powiedzieć, przed meczem spodziewałam się co najwyżej wymęczonego zwycięstwa, a ostatnie o czym bym pomyślała, to że Wisła będzie mieć tyle okazji podbramkowych, optyczną przewagę nad Lechem. Nie wiem, kogo mam wyróżnić, większość zagrała przynajmniej dobry mecz. Na pewno przyczepię się Małeckiego, chciałabym, żeby Patryk grał tak, jak przed wyjazdem do Turcji. Wtedy byłoby naprawdę świetnie.
Kto by pomyślał, że będziemy mieli najmniej straconych bramek w lidze |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Szkoda,że Kulawik nie jest dalej trenerem........
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#70
|
|
Super mecz, ale nie popadajmy w euforię, trzeba dograć tą rundę do końca i wtedy przyjdzie czas na oceny.
W meczu z Lechem na pewno na plus Garguła, Bunoza, chociaż obaj opadli z sił w drugiej połowie. Jeszcze lepiej Chrapek i Miśkiewicz- ta interwencja po strzale Ślusarskiego, myślę że jedna z najlepszych w sezonie. ![]() ![]() ![]() Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza
Offline |
#71
|
|
Jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne to widać , że Smuda dobrze ich przygotował. Mnie tylko martwi dalsza część sezonu. Trzeba wziąść pod uwagę, że za kilka kolejek mogę się przytrafić jakieś kontuzje itd. i wtedy niestety nasza ławka jest króciutka. Naprawdę, nie wierzyłem , że Smuda odmieni Wisłę tak szybko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#72
|
|
Jak dla mnie po tym co serwowali piłkarze za późnego Maaskanta, (Moskala nie liczę bo był krótko jak meteor), Probierza czy Kulawika to to jest ekstaza
Miło się ogląda taki mecz. Jest i walka i są dobre piłkarskie momenty. I pomimo relatywnie przeciętnego składu jaki mamy i bez ławki rezerwowych, było naprawdę świetnie. Miałem obawy przed meczem ale Smuda nawet mnie zaskoczył ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#73
|
|
Świetny mecz, nie pamiętam kiedy oglądałem już taki w wykonaniu Wisły. Wielki plus dla całej drużyny. Słabo wypadli tylko Stjepanovic, Małecki i Sarki. Rewelacyjnie Burliga(ofensywnie i defensywanie), Chrapek, Głowacki i Bunoza(te rajdy!harpagan niezły), nieźle Brożek, Garguła, Miśkiewicz i Jovanovic.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#74
|
|
Przepraszam bardzo, jeśli Mały wg. Ciebie zagrał słaby mecz to chyba na innym meczu byłem. Mały jeździł skrzydłem jak za dawnych lat, kupę zdrowia włożył w mecz i był bardzo produktywny. Jeśli już to Stiepanović robił niebezpieczne jaja w pobliżu naszej bramki. Głowa to poprostu profesor !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#75
|
|
Sprawdziłem sobie: powtórki meczu dziś o 23.00 i jutro o 08.15.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline |
#76
|
|
Ja sam nie wierzyłem w Smudę ale bardzo się myliłem, według mnie na obecną chwilę nie mógł lepszy trener przyjść do Wisły. Z meczu na mecz Wisła gra coraz lepiej, mamy początek sezonu ale po cichu liczę, że nawet w tym sezonie będą walczyli o mistrza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#77
|
|
Ktoś może mi wytłumaczyć czemu Sarki nie podawał do Brożka w sytuacji sam na sam? Brożek by tylko nogę dostawił...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#78
|
|
Michał Miśkiewicz - 7 - uprzedzeni będą nadal twierdzić że gra niepewnie i nie umie kopać a ja uparcie będę twierdził że gość nie odstaje od reszty obrony
Łukasz Burliga - 8 - najlepszy mecz w Wiśle, (z tych które widziałem). Zaskoczył nawet mnie - bo owszem zawsze uważałem że ma talent natomiast jego postawa boiskowa (odpuszczanie w obronie) często niweczyła jego zalety. dzisiaj zagrał świetnie do przodu a dopiero w końcówce miał problemy w obronie. Arkadiusz Głowacki - 8 - chyba najlepszy..... tak szczerze nie pamiętam kiedy Głowa był taki dobry w Wiśle Marko Jovanovic - 7 - w pierwszej połowie słabiej za to w drugiej gdy inni zagrali ciutkę słabiej on zagrał lepiej Gordan Bunoza - 8 - od kilku meczy życiowa forma Patryk Małecki - 6 - kilka dobrych akcji - dużo lepiej niż w ostatnich meczach Michał Chrapek - 8 - no ma to dogranie .... i wytrzymał kondycyjnie ... Patryk Fryc - nie oceniam ale podobało mi się jego wejście - zero kompleksów Łukasz Garguła - 7 - w drugiej połowie zniknął ale w całym meczu jedna z kluczowych postaci ... duży minus za pudło po podaniu Brożka Ostoja Stjepanovic - 5 - nawet nie o to chodzi że mało kreatywny .... kilka fatalnych strat w drugiej połowie poprostu nie może się zdarzać tak doświadczonemu pomocnikowi Michał Nalepa - nie oceniam ale tak szczerze niewiele pokazał Emmanuel Sarki - 5 - nie chcę by go Smuda posadził na ławie ale nie dziwię się że treneiro na niego narzeka ... szkoda że nie ma (na dziś) lepszego pomocnika Rafał Boguski - piłka mu odskakiwała .. nihil novi ... na razie zmiennik Paweł Brożek - 7 - mógł strzelić jeszcze bramkę może dwie ..... szybkość i forma rosną. Tak w ogóle: - boję się syndromu "JUŻ JESTEŚMY THE BEST" wygramy z każdym bez wysiłku. - nie wiem czy Lechici byli dzisiaj mocni ... z drużyn z którymi graliśmy sprawiali wrażenie najbardziej przerażonych Wisłą - niepokoi pozycja def. pomocnika .... - rzeczywiście na niektórych pozycjach jakoś zmienników nie widać ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 25.08.2013 o godz. 20:33.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH
Offline |
#79
|
|
bo mu piłka uciekła
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#80
|
|
Grantar
Zgadzam się z twoimi ocenami. Natomiast co do Nalepy to to że "niewiele pokazał" znaczy tyle że w przeciwieństwie do Stjepanovica nie tracił głupio piłek przed naszym polem karnym i nie dawał szans amice na gola ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#81
|
|
Dla Miśkiewicza tylko 7 ? jeśli dobrze oglądałem mecz , to wybronił nam 3-4 setki . To było dla mnie zaskoczenie in plus . Oby tak dalej , a nie zostaniesz drugim Pawełkiem ( a tego się obawiałem ).
Naprawdę można było być dzisiaj dumnym z naszej gry . Wiem że nie będziemy oglądać takiej Wisły co tydzień , bo nie każdy przeciwnik tak motywuje jak Lech , ale na dzisiaj taka Wisła walczy o puchary . Nie będę pompował balonu bo sezon jest długi , ale jak powiedział Smuda : do grudnia musimy się przemęczyć , później przyjdą 3-4 wzmocnienia . Tak męczyć jak dziś to ja mogę się co tydzień . |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#82
|
|
W internecie będzie szansa gdzieś obejrzeć? Jakby ktoś nagrał, to z pewnością pół forum byłoby mu wdzięczne, bo taki mecz chciałoby się obejrzeć jeszcze raz, na spokojnie, szczególnie jak ktoś oglądał z trybun.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 25.08.2013 o godz. 20:43.
![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#83
|
|
Pewnie na allgoals.pl się pojawi to będziesz mógł sobie pobrać, choć jak na razie to nawet skrótu tam nie wrzucili, a czekam z niecierpliwością.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#84
|
|
na ekstraklasa.tv macie skróty , okrojone ale zawsze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#85
|
![]() ![]()
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas, Że na drzewach zamiast liści Będą wisieć komuniści! UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#86
|
|
Chyba piłkarze powiesili w szatni to co powiedział przed sezonem Kucharski :
"Drugim spadkowiczem będzie Wisła. W przerwie międzysezonowej była pośmiewiskiem całej ligi. Testowani przebierańcy, 30-letni bramkarz z trzeciej ligi i trener, który łagodnie mówiąc, nie ma ostatnio dobrej passy. Wisła po kilku słabszych meczach na początku sezonu kompletnie się rozsypie. Jedynym ratunkiem może być kolejna pomoc finansowa Bogusława Cupiała w zimie." - Maciej Kucharski |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Offline |
#87
|
Ma szczęście, że nie ma kto go zmienić. ![]()
Wściekły byk!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Offline |
#88
|
|
Bunio, Głowa, Chrapek ....a wszyscy dzisiaj zagrali rewelacyjnie no może bez Stjepy i Sarkiego.
FRANIO SMUDA CZYNI CUDA! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#89
|
|
Wawelski smok wpier...ł dzisaj na kolację wronieckie frytki i dalej jest głodny. W kolejce czeka szczecińsi paprykarz i śląski karbinadel.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline |
#90
|
|
Zawsze lepiej na meczyki.pl skrót oglądnąć niż na stronie iti.
![]()
...And Justice For All
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|