The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy obecna forma tematu meczowego jest dobra?
Tak, dla mniej jest w porządku 74 77,89%
Nie 7 7,37%
Jest jeszcze trochę do poprawy, dam znać co. 14 14,74%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 06.08.2013, 16:52
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Przeciez on nawet nie celowal. Jesli sztuka jest oddac strzal w swiatlo bramki to o czym my tu gadamy.
Właśnie ..o czym ... niektórzy chyba nigdy w życiu nie strzelali w pełnym biegu bez przyjęcia, z mocno zagranej piłki ..... im się wydaje że w tedy się "celuje" po rogach ....
chyba w fifa 2012 .....
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
POtey
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.08.2013, 17:24
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Właśnie ..o czym ... niektórzy chyba nigdy w życiu nie strzelali w pełnym biegu bez przyjęcia, z mocno zagranej piłki ..... im się wydaje że w tedy się "celuje" po rogach ....
chyba w fifa 2012 .....
Nie wiem, nie grałem nigdy w klubie na jakimś szczeblu ligowym, ale w amatorskich rozgrywkach ludzie tak robią bez problemu, a co dopiero zawodowy piłkarz? Kwestia ustawienia odpowiednio nogi, jako ofensywny piłkarz w zawodowej lidze, to powinna być dla niego formalność. Nie wmawiaj ludziom, że brak umiejętności napastnika/ofensywnego pomocnika, to wysoki kunszt i fart bramkarza.
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
Samoth
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.08.2013, 12:47
POtey napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, nie grałem nigdy w klubie na jakimś szczeblu ligowym, ale w amatorskich rozgrywkach ludzie tak robią bez problemu, a co dopiero zawodowy piłkarz? Kwestia ustawienia odpowiednio nogi, jako ofensywny piłkarz w zawodowej lidze, to powinna być dla niego formalność. Nie wmawiaj ludziom, że brak umiejętności napastnika/ofensywnego pomocnika, to wysoki kunszt i fart bramkarza.

Ręce opadają...
Znowu sypnęło "znawcami" naszej ulubionej kopanej w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zamiast wylewać kubły pomyj na "Bogusia", proponuję zajęcie jego miejsca w składzie i pokazanie motłochowi, jak się powinno wykorzystywać sytuacje, o której mowa w poprzednich postach.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 06.08.2013, 17:46
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Właśnie ..o czym ... niektórzy chyba nigdy w życiu nie strzelali w pełnym biegu bez przyjęcia, z mocno zagranej piłki ..... im się wydaje że w tedy się "celuje" po rogach ....
chyba w fifa 2012 .....
Racja, tylko to zdjęcie pokazuje jak wyborną sytuację miał Boguski, dośrodkowanie dostał idealne, do nogi, miejsca dużo, bramkarz w środku, odkryta prawa strona bramki, Gikiewicz by nie zdążył gdyby strzał poszedł prosto czyli w duża odkrytą częśc bramki. Boguski strzelał niestety po przekątnej i co gorsza podniósł piłke. gdyby dał po ziemi byłby gol:

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:44.