The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Mecz pomiędzy Koroną a Wisłą zakończy się
Zwycięstwem gospodarzy 18 16,36%
Remisem,ciężki teren, ciężki mecz. 22 20,00%
Zwycięstwem Wisły! 70 63,64%
Głosujących: 110. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2013, 21:22
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Ja uważam, że dodatkowo dobrze dzisiaj Gordan zagrał. Słabiej Stolarski z Nalepą, ale gdzie mają się uczyć gry pod presją i ogrywać, jeśli nie w meczach o stawkę? Uważam, że pomimo kilku słabszych momentów Ostoja Stepanovic zagrał dzisiaj dobre zawody. To wszechstronny zawodnik, który na pewno nie zaniża naszego poziomu, a może być tylko lepiej. Nie jest Meliksonem, ale uważam, że może być lepszy np. od Tomka Jirsaka, 5 lat temu nie zmieściłby się na ławce, ale a w naszej sytuacji kadrowej taki gość to duży walor. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc do Wrocławia po trzy punkty.
Gordan zagrał dobrze, bo przyjął taktykę wspomnianego przez Ciebie Jirsaka i był poza grą. W pierwszych dwudziestu minutach Korona wszystko grała jego stroną, a jego nie było. Generalnie obrona w dzisiejszym spotkaniu grała średnio, martwi niepewność Głowackiego. Ostoja to mi bardziej przypomina Lantame Ouadje niż Jirsaka.

Mamy dużo szczęścia, bo Franio od 75 ustawił turbodefensywę i bronił wyniku, a wygrał. Do tej drużyny potrzeba jeszcze 5 przyzwoitych zawodników, bo póki co to za bardzo na sztukę nie ma kto grać na niektórych pozycjach

Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Nie, ale odmienił losy meczu, bo wszedł przy 2-2.
Przed bramką dostał piłkę na prawej stronie obrony i zrobił klasyczny B-klasowy wyjazd w aut.
Ostatnio edytowane przez zim zum : 29.07.2013 o godz. 21:24.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:58.