
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Droga jeszcze długa...
Od: 10.2003
Offline |
#1
|
|
mam rozumiec ze do czegos takiego jak to:
http://allegro.pl/opel-astra-1-7cdti...377473989.html lub to: http://allegro.pl/focus-2-0-tdci-136...382485863.html raczej nie powinienem sie zblizac? To tylko takie na szybko przyklady pierwsze z brzegu, ale wlasnie o takim czyms myslalem. No i padlo pytanie czy musi byc kombi - musi. Dotychczas jezdzilem sedanem, najchetniej kupilbym alfe 159 kombi, ale to za droga impreza, a szykuje mi sie zycie pelne wydatkow, wiec AR159 chyba musi poczekac ![]() Co z tymi astrami i focusami? Chujoza? |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|