|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
#11

09.07.2013, 10:55
|
hubert.fan napisał(a): 
Viper- rozumiem piętnowanie takich zachowań itp., ale miejmy jakiś umiar, jak słyszę od wczoraj i jeszcze dzisiaj w mediach o pomalowanym asfalcie przez pseudokibiców Wisły to coś jest nie halo ?
Normalnie wiadomość na czołówki gazet i wiadomości TV w Polsce- chyba trochę przesada nie sądzisz ?
|
Napisy powstałe na asfalcie uda się usunąć bez problemu, jednak w przypadku głazów polodowcowych to będzie trudne - mówi Marcin Strączek-Helios, leśniczy z Morskiego Oka.
|
|