The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.07.2013, 10:18
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ale jest jeden + takiej sytuacji - klub który nie generuje strat to potencjalnie możliwość zarabiania na nim. Może wtedy pojawią się chętni żeby odkupić klub od Cupiała? Chętni z zapałem i jakąś gotówką. Ponadto na przykładzie produktu Valxca widać ze sklecenie takiego zespołu na LE nie jest ani czasochłonne ani bardzo kosztowne (w kategoriach Europy, nie Polski). Dobry dyrektor sportowy + 3-4 mln euro na transfery i sensowny budżet płacowy.

Najgorzej to mieć klub który sam się pogrąża niczym ŁKS czy Polonia i skończy gdzieś w IV lidze w najlepszym przypadku. Poziom 20-25 tysięcy przeciętnej miesięcznej pensji to właśnie poziom parchatych. Ale oni przy tym poziomie i tak nie są w stanie się utrzymać bez pomocy Comarchu. Jeśli Wiśle się to uda to będę optymistą i powiem że prędzej czy później ale wrócimy na szczyt
Cupiał nie chce sprzedać klubu za 5 groszy. Problemem chyba jest to, że nikt nie zapłaci mu za Wisłę nawet 10 mln, nie mówiąc już o 80.

Inną sprawą jest to, czy w razie niepowodzenia na polu sportowym i dalszego spadku liczby kibiców na meczach Wisły, osiągnięcie równowagi finansowej jest w ogóle możliwe, bo budżet na poziomie nawet 33 mln, o którym wspomina Bednarz, wydaje się być trudny do osiągnięcia ze sprzedaży biletów, gadżetów, pieniędzy od telewizji...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:29.