
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#11
|
|
ależ emocje, łuhuu
a teraz obliczenia, uprzedzając dyskusje i pytania: w przypadku kiedy tyle samo pkt maja Zawisza, Nieciecza i Cracovia wyglada to tak: 1. Zawisza 7pkt 2. Cracovia 6pkt 3. Nieciecza 4pkt, wiec Nieciecza moze zremisowac, ale tylko wtedy kiedy Zawisza nie zremisuje (założenie, że Cracovia wygrywa). bo kiedy Nieciecza zremisuje, a Zawisza wygra, to tabelka jest taka: 1. Nieciecza 3pkt 3-2 2. Cracovia 3pkt 2-3 w przypadku kiedy tyle samo punktow ma Zawisza, Nieciecza i Flota to tabelka jest taka: 1. Zawisza 8pkt 7-3 2. Nieciecza 4pkt 5-2 (+1 mecz) 3. Flota 1pkt 2-9 (+1 mecz) no i jeszcze przypadek, kiedy Zawisza remisuje lub wygrywa i awansuje, Cracovia nie wygrywa i o drugie miejsce rywalizuje Nieciecza z Flotą w bezpośrednim meczu, ale tutaj Flota musi wygrać 5 bramkami. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|