The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu?
Śląsk wygra! 9 20,93%
Padnie przyjacielski remis! 10 23,26%
Wisła wygra! 24 55,81%
Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.05.2013, 10:12
spartan napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale to nie są czasy Zieńczuka, który był (jest) zawodnikiem niezłym ale mającym pecha poprzez grę w Wiśle w czasach kiedy wszyscy oczekiwaliśmy europejskich sukcesów a Marek po prostu nie był ich gwarantem. Jego słabsze mecze rozczarowywały i powodowały wylew frustracji. Dziś jesteśmy w innej sytuacji mamy dramatycznie słaby skład a we nim Chrapka, zawodnika o nienajgorszej technice i odrobinie zmysłu do gry kombinacyjnej a jednocześnie o katastrofalnych cechach wolincjonalnych, braku szybkości i wydolnośc. Jeśli za jego przygotowanie motoryczne może odpowiadać Kulawik czy nawet Probierz to za brak zaangażowania odpowiada jedynie on sam. Nie wraca, kryje na radar, nie walczy w odbiorze generalnie jest tak samo użyteczny jak gumożuj Garguła i nie zmienią tego dwie bramki z Jagą. Jeśli w tak kiepskiej drużynie jaką jest obecnie Wisła młody wychowanek nie nadrobi własnych braków walecznością i cechami charakteru za które kibice go docenią a trenerzy dostrzegą to nie zrobi tego nigdy. Dlatego najchętniej widziałbym go gdziekolwiek indziej tylko nie w Wiśle. Chyba że cokolwiek lub ktokolwiek zmusi go do zweryfikowania własnej postawy.
10/10

dołożę od siebie, że środkowego pomocnika bramki nie rozgrzeszają z harówy, co najwyżej mogą być wisienką na torcie.
Kiedyś pół forum podniecało się Nikolą kiwającym Figo, chociaż w tym samym meczu łamał linię na potęgę i dał się pary razy objechać jak junior.
Rozgrywający bramkarz, strzelający pomocnik i kiwający obrońca - prawie jak Barcelona.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:13.