
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu? | |||
| Śląsk wygra! |
|
9 | 20,93% |
| Padnie przyjacielski remis! |
|
10 | 23,26% |
| Wisła wygra! |
|
24 | 55,81% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#31
|
sam nie jestem zwolennikiem odgrzewanych kotletów i Arka w Wiśle, bo wcześniej popełniał sporo głupich błędów, głupio się ustawiał i głupio faulował, a także glupio sam łapał kontuzje. Jednak w ostatnim meczu Głowacki był jedynym piłkarzem potrafiącym zagrać z sensem z obrony do drugiej linii czy do ataku, nawet pod presją, bez żadnego chaotycznego wybijania, ale z jakąś myślą, z jakims sensem. Pominę to, że dobrze sie ustawiał, nie popełniał błedów w obronie i nie robił żadnych typowych dla niego głupot. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#32
|
A tak poważniej: nie sądzę by Głowa miał być przyszłością Wisły ale w ostatnim meczu zagrał naprawdę dobrze. Liczę też na to że takiemu Urydze, Stolarskiemu i Miskiewiczowi potrafi coś podpowiedzieć ... To może procentować na przyszłość. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#33
|
|
Fajnie, ze dopiero dzisiaj dowiadujemy sie, ze Glowacki jest kontuzjowany (znowu). Ciekawe czy Kosa jest zdolny do gry bo moze Małego zastapi Stolarski a w jego miejsce na obrone Jovanovic albo Burliga (a na LO Bunoza). Moze w koncu udac sie pokonac kogos z gory tabeli
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#34
|
|
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#35
|
|
Piłkarze obu drużyn mają za sobą 65 bezpośrednich pojedynków, a statystyki meczowe przemawiają na korzyść Śląska Wrocław. Mistrzowie Polski mają na swoim koncie 28 zwycięstw, o 5 więcej od Wisły ,a 14 spotkań kończyło się podziałem punktów.
W pięciu ostatnich pojedynkach ligowych dwukrotnie wygrywała Biała Gwiazda, tyle samo razy górą był Śląsk, a w zaledwie jednej potyczce padł remis. Jesienią Wisła pokonała przed własną publicznością mistrza Polski 1:0 dzięki trafieniu Ilieva. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#36
|
Mój typ: Śląsk - Wisła 1 lub X lub 2... w sumie bez znaczenia, Piasta nikt dogodni a ponadto obydwie drużyny i tak nie mają licencji na grę w Pucharach więc to takie "Kirmowe" granie przy orlikowo-licealnej atmosferze. Śląsk strzeli to kibice będą chcieli żeby strzeliła Wisła i tak w kółko. W sumie bez sensu ale fajnie ![]()
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.05.2013 o godz. 18:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#37
|
|
Koszmarny mecz w naszym wykonaniu. Dzisiaj kopacze: Chavez, Burliga, Wilk, Boguski, Sikorski, a także zmiennicy pokazali, że są do rozwiązania kontraktów choćby jutro. Po prostu dramat. Najlepszy na boisku najstarszy Kosowski, Sarkiego przykrył Pawelec, co źle o nim świadczy, słabiutki Chrapek, chociaż jako jeden z niewielu szarpał do przodu... Bez Sobola, Małeckiego i Głowackiego wszystko się posypało. Straszliwa żenada.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#38
|
|
to co się dzisiaj działo to wstyd
Brawo dla Kamila. Ładny mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#39
|
|
Miśkiewicz uratował nas dzisiaj przed kompromitacją 7:0 - dzięki Michał! Szacun!
Ostatnio edytowane przez czesiu : 17.05.2013 o godz. 21:57.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Skąd: Skandynawia
Offline |
#40
|
|
Zal bylo patrzec na ta zenade..Brawo Kamil za komentarz po meczu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#41
|
|
Bez Sobolewskiego, Małeckiego, Głowackiego nie istniejemy, nie udało się sklecić żadnej akcji. 36 letni Kosa wyróżniał się na tle reszty.
Miśkiewicz - po raz kolejny słabe wykopy, można się przyczepić do pierwszej bramki. Natomiast dwa razy nas uchronił przed stratą goli, mogło być 5-0 nawet. Bardzo niedobrze zaprezentował się Chrapek, który wyróżniał się brakiem szybkości, nie radził sobie pod presją przeciwnika i bez wsparcia partnerów. Dodatkowo wpływ na jego grę to brak, będącego w dobrej formie, Sobola. Genkov zrobił więcej od Sikorskiego, mimo że grał krócej, było z niego więcej pożytku, ale to nie jest żadna nowość. ![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#42
|
|
Patrząc na mecze z czołówką podwórkowej ligi polskiej: trzy porażki ze Śląskiem, po dwie z Legią, Lechem i Piastem. Przypadek? Nie sądzę.
Wizja naszego bossa - Smuda, co miękkim .....m nie jest robiony + ze trzech grajcarów i jedziemy z frajerami w przyszłym sezonie. Nie może nie wyjść. A potem idziem do Europy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#43
|
|
A miało być tak pięknie.
Młodzi, słabo opłacani, ale przecież nie gorsi rodacy mieli z ambicją walczyć w każdym meczu z honorem broniąc Białej Gwiazdy.Czterdziesta czwarta minuta. Jaśnie Wielmożny Pan Piłkarz traci w idiotyczny sposób piłkę. Idzie kontra. Jaśnie Wielmożny truchtem biegnie z powrotem. Piłkarze Śląska zdążą jeszcze wymienić kilka podań, kiedy nadbiega Jaśnie Wielmożny. Śląsk rozgrywa piłkę a Jaśnie Wielmożny truchta, Śląsk strzela bramkę Pan Piłkarz się zatrzymuje. Można spokojnie wrócić na środek, odpocząć, wszak radość z bramki trochę potrwa. (Nazwiska Jaśnie Wielmożnego nie podam, żeby się nie narazić ideologom, no i kontrakt chłopak negocjuje, po co mu szkodzić). Pal licho poziom sportowy, ambicja podobno miała być. Dziś tylko Kamil może wracać autokarem. No i może Stolarski, ale nie za grę czy ambicje tylko za to, że jest ofiarą chorej ideologii i niechęci do wypłacania wejściówek Jovanoviciowi. Reszta na piechotę do Krakowa zap... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#44
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#45
|
|
Niestety z powodu choroby musiałem zostać dziś w domu, zamiast pojechać do Wrocławia i muszę oddać wam jedno. Szacunek dla każdego, kto ogląda mecze Wisły w TV. Zawsze się z was śmiałem, lekko szydziłem, ale teraz wam mowię - szacunek panowie. Jest to naprawdę ciężka męka oglądać to 'widowisko sportowe' przez 90 min, jakie nam fundują nasi pożal się Boże, ludzie czerpiący dochody zawodowej grze w piłkę nożną, bo ciężko ich nazwać nawet imitacjami piłkarzy. Skakałem po kanałach, szkoda że nie było M jak Miłość, bym się przynajmniej dowiedział, czy Marek odnalazł się już po tym jak Hanka przydzwoniła w karton. 60 min i dość. Bez stadionu nie idzie tego zdzierżyć.
Wszyscy zagrali tragicznie do kwadratu. Burliga to czlowiek z innej planety. Kulawik musi być naprawdę ciężko zdesperowany, że na niego stawia. Zresztą cała reszta nie lepiej. Sarkiemu chyba tygodniowe posiedzenie we Franticu też na dobre nie wyszło. Szkoda słów na nich. Co powiedział Kosowski po meczu, bo podobno coś ciekawego? Może uderzył się w pierś i przyznał, że jego czas już minął niestety ? ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#47
|
|
Za to co dzis zrobila ta druzyna sabotażystów to nie powinno im sie juz nawet zaklasnać
.Nie wolno.Oni juz na nic nie zaslugja.Kulwika zwolnic jeszcz dzis ,grajmy wogole bez trenera bo to bez roznicy czy on jest czy nie. Wisla to jest cos wiecej niz klub ,a ci bluzniercy co chwile ją ośmieszają. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#48
|
|
Na + jedynie Krzoska , prawidłowo przeprowadzone 3 zmiany, zawsze mógł się pomylić i walnąć czwartą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#49
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#50
|
Kosowski powiedział samą prawdę 2 razy piłka się odbiła do bramki od tego beztalencia i już peany na jego cześć piszą. Kulawik jak zwykle nie reaguje na to co się dzieję na boisku no i dlaczego uparcie stawia na Burligę krzywdząc go. On go nie lubi, że tak go karci tym boiskiem? Już Kosa czy Pareiko zagraliby lepiej na tej pozycji. Mam nadzieję, że wszyscy piszący o dobrych wynikach dzięki Polakom w składzie itp teraz się otrząsnął. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#51
|
|
Właśnie mnie olśniło, jakim byłem szczęśliwcem, że mogłem na własne oczy na R22 i innych obiektach oglądać POTĘGĘ BIAŁEJ GWIAZDY..w latach ubiegłych......Olśniło mnie, jak tłumaczyłem synowi ( trenującemu w Szkółce Wisły), że KIEDYŚ Wisła miażdżyła wszystkich w lidze....Prawdopodobnie, kiedy kiwał ze zrozumieniem głową, myślał to co ja 30 lat temu-jak mój Ojciec wynikiem z Wembley i MŚ'74 tłumaczył mi mizerię naszej Reprezentacji w latach 90-tych...ehhhhhh
![]()
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#52
|
EDIT: Krytykując pamiętajcie, że to grali młodzi, waleczni i zajebiście ambitni młodzi Polacy z Wisłą w sercu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2013 o godz. 23:02.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
#53
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#54
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#55
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#56
|
|
Jeśli Chrapek chciał dzisiejszą grą (?) wywrzeć jakąś presję w sprawie kontraktu, to w przyszłym sezonie może oglądać mecze Wisły w tv, zagryzając gotowaną kolbą kukurydzy.
Jednak moim zdaniem na absolutne wyróżnienie zasługują trzy punkty: 1. Wystawienie Chaveza obok Urygi (prawie samobójstwo). 2. Wystawienie Burligi. 3. Długie trzymanie na boisku Boguskiego. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#57
|
|
Tu się zgadzamy. Poziom pomiędzy Ruchem Chorzów a Koroną Kielce.
Jak słyszę, że Chrapkowi znowu się nie chce biegać, to życzę mu jak najszybszego kontynuowania kariery w innym klubie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Member
Od: 03.2006
Offline |
#58
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#59
|
|
Przelatując z grubsza po postach dostrzegłem że szykowana jest prawdziwa petarda.Tym razem eksplozja gwarantowana...Kolanko i Kuczak. ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Guest
|
#60
|
|
Cóż.. pyrrusowe zwycięstwo Śląska bo pewnie i tak nie dostaną licencji na puchary, a nam ją może dadzą więc...
![]() Serio to obawiam się, że w piątek może być akcja ratunkowa dla Ruchu i będziemy jeszcze smutniejsi. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|