
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie we Wrocławiu? | |||
| Śląsk wygra! |
|
9 | 20,93% |
| Padnie przyjacielski remis! |
|
10 | 23,26% |
| Wisła wygra! |
|
24 | 55,81% |
| Głosujących: 43. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2012
Offline |
#1
|
|
Jak przegramy trzeci mecz z rzędu ze Śląskiem, to naprawdę uznam, że Wisły już nie ma. Prawda jest taka, że Śląsk jest słaby (Wisła też), ale przynajmniej powinniśmy zremisować.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#2
|
Mój typ: Śląsk - Wisła 1 lub X lub 2... w sumie bez znaczenia, Piasta nikt dogodni a ponadto obydwie drużyny i tak nie mają licencji na grę w Pucharach więc to takie "Kirmowe" granie przy orlikowo-licealnej atmosferze. Śląsk strzeli to kibice będą chcieli żeby strzeliła Wisła i tak w kółko. W sumie bez sensu ale fajnie ![]()
Ostatnio edytowane przez thechris : 17.05.2013 o godz. 18:51.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|