
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#11
|
|
Termalica: 58 pkt
-Łęczna (D) -Kolejarz (W) -Zawisza (D) -Olimpia (D) -Flota (W) parchy: 54 pkt -Flota (D) -Polonia (D) -Sandecja (W) -Tychy (D) -Miedź (W) Zawisza: 53 pkt -Kolejarz (D) -Olimpia (D) -Termalica(W) -Flota(D) -Polonia(W) Flota: 54 pkt -parchy (W) -Sandecja (D) -Łęczna (W) -Kolejarz (D) -Zawisza (W) -Termalica(D) Zawisza z parchami ma taki sam bilans bezpośrednich spotkań, ale zdecydowanie lepszą różnicę bramek. Termalica z parchami ma lepszy bilans bezpośrednich spotkań. Flota przegrała z parchami 1-2 w pierwszym meczu. Za tydzień kluczowy mecz. Jeżeli parchy wygrają z Flotą to niestety raczej będzie już pozamiatane. Nie zdziwię się jak Termalica zacznie teraz gubić punkty, a żydy skończą sezon na 1 miejscu. Poza tym nie wiadomo czy taka Flota czy Termalica dostałyby licencję, więc może zdarzyć się tak, że nawet to 4 miejsce da ....om awans.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 12.05.2013 o godz. 13:57.
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|