
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie w Poznaniu zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Lecha. |
|
40 | 39,60% |
| Zwycięstwem Wisły! |
|
42 | 41,58% |
| Remisem. |
|
19 | 18,81% |
| Głosujących: 101. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#1
|
|
No cóż jeśli zagramy dobry mecz będzie to kolejny gwoźdź do trumny naszego treneiro...
Wiem, że pokrętne myślenie ale to znaczy nie miej nie więcej, że trener nie ma zielonego pojęcia jak zmotywować drużynę. A oni spinają się tylko na górę tabeli |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#2
|
|
A jak przegra, to będziesz pisał, że nie ma pojęcia o np. odpowiednim doborze taktyki? Może przynajmniej remis nie będzie jego "winą". Ciężkie jest życie Kulawika na trenerskiej ławce...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#3
|
|
No cóż zagrali na swoim Kulawikowym poziomie, więc mecz z Legią był zwykłym wypadkiem przy pracy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#4
|
|
Jeśli spodziewasz się takim składem osobowym innego poziomu gry niż "Kulawikowy"... Mając w środku pomocy takie asy jak Wilk, Uryga czy nasz playmaker Garguła mogliśmy przecież zdominować środek pola. A gdybyśmy to zrobili, to prostopadłe piłki do Daniela zwyczajnie załatwiłyby sprawę. O obronę nie ma się co obawiać - tam przecież Bunoza z Burligą i Miśkiewiczem gwarantują spokój... I tylko Kulawik nie potrafi tego znakomitego materiału odpowiednio wykorzystać.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#5
|
|
I co mecze wyglądały inaczej niż ten z Lechem? Nie i nie będą bo z kiepskich kopaczy trener może zrobić średnią drużynę ale jeśli połączymy kiepskich graczy i kiepskiego (chyba najgorszego od dobrych 15 lat) trenera Wisły to otrzymamy mieszankę "wybuchową". serek.c2 napisał(a):
|
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|