
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie w Poznaniu zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Lecha. |
|
40 | 39,60% |
| Zwycięstwem Wisły! |
|
42 | 41,58% |
| Remisem. |
|
19 | 18,81% |
| Głosujących: 101. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#2
|
|
Jak zagramy tak jak z Legia będzie dobrze. Amika też nie gra niczego nadzwyczajnego... Po prostu ma farta jak zwykle czego nie mamy my. Zagrali beznadziejna druga połowę w Białymstoku...Wcale nie lepszą niż my z Widzewem . U siebie spisują się nieco gorzej co może być też naszym atutem. Oni graja o wszystko...my o nic dlatego jestem jakoś dziwnie spokojny o korzystny rezultat. Ciekawe jak spiszą się młodzi...to będzie dla nich prawdziwy sprawdzian. Trzeba tworowi z Poznania wybić mistrzostwo z głowy.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|