The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór:
Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! 26 32,50%
Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! 28 35,00%
Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! 10 12,50%
Bedzie remis... 10 12,50%
Przegramy to... 6 7,50%
Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.04.2013, 10:16
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wisła grała mega słabo . Najbardziej irytowały mnie te próby wyprowadzenia piłki od linii obrony ,dziesiatki podan wszerz miedzy obroncami nie przynoszace żadnego rezultatu , oprocz podwyzszonego tętna ,że za chwile Widzew przejmie piłke. W sumie czerwona kartka Chaveza właśnie z tego wynikała. Kulawik jak nie potrafi ich nauczyć wyprowadzania piłki ,to niech grają długą piłką .W sumie wczoraj wszyscy zagrali beznadziejnie oprocz Sarkiego
Kompletnie się z Tobą nie zgadzam.
Nie było nikogo w przodzie kto mógłby przejąć wysoko graną piłkę. Jedynym i słusznym rozwiązaniem było rozgrywanie krótkimi podaniami po ziemi. Większość zagrań góra i tak kończyła się stratą. Wręcz uważam że pierwszy raz od dawna Wisła była taktycznie przygotowana do meczu.

Indywidualnie, co do występów naszych grajków:
- Miśkiewicz to nie jest bramkarz do Wisły i to nie tylko pod względem gry nogami. Pomiędzy nim i Pareiko jest duuuża różnica i nie wynika to tylko z braku doświadczenia. Na moje oko to Bieszczad zagrał pewniej w poprzednim meczu.
- Uryga/Stolarski - niezły występ, ale umówmy się szczerze, że Widzew nie przyjechał do Krakowa strzelać gole.
- Mały - dobrze cisnął, ale czy ktoś może mu wytłumaczyć na czym polega spalony? To jest coraz bardzie irytujące...
- Sarki - widać potencjał, problem jest podstawowy i znany od dawna - komu ma wrzucać te piłki ze skrzydła?
- Chrapek był wolniejszy nawet od statystujących łodzian.
- Chavez, hmmm... niczego nowego w Wiśle się nie nauczył, to że jest dobry w odbiorze to wiemy, ale musi mieć partnera do wyprowadzania piłki
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez lazy : 27.04.2013 o godz. 10:18.
c.d.n.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:02.