
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór: | |||
| Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! |
|
26 | 32,50% |
| Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! |
|
28 | 35,00% |
| Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! |
|
10 | 12,50% |
| Bedzie remis... |
|
10 | 12,50% |
| Przegramy to... |
|
6 | 7,50% |
| Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#1
|
|
Puchary to dla nas w obecnej sytuacji klubu byłaby katastrofa.
1. Nie zanosi się na wzmocnienia - pewnie odpadniemy z klubem z Kazachstanu 2. Przygotowania do pucharów zapewne wywrócą cykl przygotowań do sezonu 3. Odpadnięcie z zapewne bardzo słabym przeciwnikiem na dzień dobry podważy pozycję nowego trenera. I nie ma znaczenia kto nim będzie - Cupiał zapewne mu tego nie wybaczy 4. Pierwsza runda (a na niej się zapewne skończy) nie daje większej kasy, wręcz trzeba dopłacać - (rywal z Armenii) 5. Będziemy znowu pośmiewiskiem pół polski piłkarskiej po kolejnym blamażu 6. Atmosfera w klubie znowu siądzie A my zamiast pucharów powinniśmy wiedząc że będzie krucho z kasą tak samo jak w tym sezonie (wywiad z Bednarzem): 1. Ogrywać młodych do końca sezonu - ktoś nas będzie musiał utrzymać w przyszłym sezonie 2. Podpisać kontrakt z Sarkim A puchary - darujmy sobie, w tym momencie to nie dla nas zabawa... BTW Tym zwycięstwem nad Widzewem utrzymaliśmy się w lidze
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 27.04.2013 o godz. 08:48.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
#2
|
1.Europejskie puchary to większe prawdopodobieństwo wzmocnień,nawet Bednarz zdaje sobie sprawe,że z tym składem w europie nie pogramy. 2.Puchary startują przed ligą skoro zaczniemy wcześniej przygotowania to są szanse,że lepiej wejdziemy w lige. 3.Przed naszym ostatnim sezonem w europie tez były płacze,że dostaniemy od litwinów kazachów itp a skonczyliśmy na wyjściu z grupy . 4.Mając wysoki ranking mamy rozstawienie w każdej rundzie więc spokojnie możemy wejść do fazy grupowej a tutaj już spora kasa. 5.Będziemy znowu bohaterami jeżeli wyjdziemy z grupy i zagramy na wiosne w 1/16 LE. 6.Atmosfera w klubie będzie wyśmienita |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Offline |
#3
|
|
Przed naszym ostatnim sezonem w europie czyli lato 2011 to wszyscy zachwycali się jak to dyrektor sportowy nie współpracuje z trenerem w doborze zawodników i już przed I meczem (ze Skonto) mamy gotowy skład, a nie tak jak było dawniej, że kupujemy jak przejdziemy. Tak więc nastroje były dobre wtedy. No i awans zresztą też był blisko.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
Pamiętacie jak z nich wszyscy lali? Chcecie, żebyśmy byli na ich miejscu? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#5
|
|
Jakie wszyscy? Lali z Nas Ci którzy zazdrościli.
Jeśli w każdym meczu Nasza drużyna nie będzie grała o 3 punkty to niech spierdala do C klasy. wczoraj bardzo pozytywnie Stolarski i Alan. Boguski katastrofa, Chrapek beznadziejny o Osmanie to juz wszystko wiadomo. Ale wczoraj pierwszy raz od dawna widziałem druzyne która chciał grać piłką. Wiadomo ze nie wszystko wychodziło, ale szanowali piłke, a nie grali zasranej nic nie dającej dzidy. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#6
|
|
Nie z nas, tylko Ruchu Chorzów po tym jak Czesi przekręcili im licznik. Sam miałem z nich niezły ubaw.
Chyba, że jesteś ich kibicem. Walczyć o trzy punkty w każdym meczu - jasne. Ale sam awans niczego dobrego raczej nam nie przyniesie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Guest
|
#7
|
W tej sytuacji powiększenie ligi albo zwiększenie liczby meczów to będzie tylko wydłużenie tej tragifarsy. @ rav mnie się wydaje, że to sztywne 3,5 roku |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#8
|
My, podobnie jak Lechia czy Górnik nie mamy kasy a co za tym idzie zespołu na puchary. Nie mamy też realnych widoków na pieniądze, nowych lepszych zawodników, dobrego trenera i dyrektora sportowego. Tak naprawdę to wystarczy z 3 mln euro, dobry trener, dyrektor sportowy oraz około roku spokojnej pracy i mamy zespół na puchary. Może nie na LM ale na LE owszem. Wbrew pozorom niewiele trzeba z rzeczy ciężko osiągalnych poza pieniędzmi żeby zbudować w naszych realiach zespół pucharowy. A tych nie mamy. Jedyne co słychać z Myślenic to kolejne oszczędności. W Zabrzu jest jeszcze gorzej finansowo. A w Gdańsku? Czy aby tam właściciel Lechii też nie myślał o sprzedaży klubu? Polonia to już chyba licencji nie dostanie w przyszłym sezonie. Najpierw trzeba zainwestować żeby puchary miały sens, inaczej to kolejny blamaż. Widać coraz więcej klubów to rozumie... ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|