
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór: | |||
| Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! |
|
26 | 32,50% |
| Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! |
|
28 | 35,00% |
| Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! |
|
10 | 12,50% |
| Bedzie remis... |
|
10 | 12,50% |
| Przegramy to... |
|
6 | 7,50% |
| Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: NH
Offline |
#11
|
![]() "Wojewoda Krakowa"? Cóż ten Boniek pisze ![]() Takie rzeczy załatwię się w 24 h po meczu - abstrahując od bezsensowności takiej decyzji - a nie na 2 dni przed meczem, kiedy zorganizowany jest wyjazd i poniesieone naprawdę duże koszty. Widzew ma postawę prawną aby domagać się zwrotu kosztów. Jakkolwiek byłaby decyzja sądu, nie zapłaci za to sam Miller.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 25.04.2013 o godz. 10:28.
![]()
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|