
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Co wydarzy się w piątkowy wieczór: | |||
| Emmanuel Sarki poprowadzi nas do kolejneo zwycięstwa! |
|
26 | 32,50% |
| Daniel Sikorski znowu strzeli bramkę! |
|
28 | 35,00% |
| Rafał Boguski lubi strzelać Widzewowi, w piatek on będzie bohaterem! |
|
10 | 12,50% |
| Bedzie remis... |
|
10 | 12,50% |
| Przegramy to... |
|
6 | 7,50% |
| Głosujących: 80. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
|
Po mojemu: Bieszczad - Stolarski, Uryga, Chavez, Bunoza - Sarki, Chrapek, Wilk, Sobolewski, Małecki - Sikorski
A w II poł. wpuścić Szewczyka, dawno nie grał, niech narazie część zagra, spokojnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#2
|
|
Ja w bramce wystawiłbym Miśkiewicza bo on już w tamtej rundzie pokazał że umie bronić a Bieszczad to dopiero pół meczu zagrał a z zresztą się zgadzam. A Szewczyk wrócił do treningów po kontuzji w ogóle ?
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|