
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#11
|
|
Sorki, mimo wolności dla bełkotu, orientacji czy prawa do wygłaszania opinii i mimo że kompromituje ona samego autora...trzeba takie skrzywienia wyrywać jak chwasty. Co nyby ty wnosisz konstruktywnego do powiedzenia na temat B. Cupiała? Na jakiej podstawie podejmujecie się tej żenującej próby oceny kogoś, komu nie dorastacie do pięt? Przecież wy kompletnie nie macie pojęcia o prowadzeniu profesjonalnego klubu, nie ogarniacie tego, jak? z czym? kiedy? za ile? komu? Przecież klub bez was się obejdzie. Wisła nie potrzebuje kompletnie waszych rad, nakazów czy amatorskich pomysłów, wbitych do pustych łbów przez deebilne media. Wisłą potrzebuje Cupiała...i Czy wam się podoba to czy nie, a z resztą wasze zdanie każdy i tak ma w dupie, gimbusów opinii nie traktuje się poważnie. Wbijcie sobie do sześcianów że Cupiał to człowiek któremu wiele nasz klub zawdzięcza. Włożył kasy tyle ile wy nawet wszyscy razem wzięci, nie zarobicie przez całe życie. Dlatego z resztek szacunku już jaki pozostał do samych siebie, zamknijcie mordy. A może macie kasę i chęci zainwestowania w Wisełkę, postawienia jej na nogi i wypróbowania waszych metod naprawczych? Wiadomo, że nie macie. Nawet nie stać was na okazanie odrobiny szacunku . Z ciekawości jeszcze zapytam. A gdzie byliście przed 2011r? Tak, dokładnie... wtedy kiedy kapało do klubu z Myślenickiego portfela? Czyżby pasmo sukcesów doprowadziło do tego, że bycie kibicem sukcesu, zaciemniło wam obraz ułomności Wisły?. No jak to możliwe, że wszyscy dostrzegli jedyną słuszną drogę, po tym jak zaciskanie pasa, stało sie nie do zniesienia? Po prostu rozpieścił was Boguś. Zostaliście tak bardzo wypudrowani, że zatraciliście wszelkie cechy kibica Wisły. I o to możecie mieć do Cupiała pretensje. Z pełnym przekonaniem możecie go obwianiać, za to co z was zostało. Głównym pocieszeniem z tej trudnej sytuacji dla klubu jest to, że takie buble same z stadionu się wyeliminowały. Jednak gołym okiem widać, że wychodzimy z kryzysu. Czuć ducha dawnego X sektora... Paradoksalnie Wisła srodka tabeli, jest mocniejsza. Nikomu jebanie żyda nie lata koło huja A wasze wymagania o budowę bazy, boisk, kadry, szkółki , lini tramwajowej na wieś czy dopłaty do abonamentu C+. Zostaną zrealizowane gdy wrócicie z własną kasą.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.04.2013 o godz. 13:44.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|