The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krwawy
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.04.2013, 21:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
O ewidentnym karnym Jodłowca też zapomniałeś , jak widać ?
Nawet wasz Boguski twierdzi że karnego nie było:
Rafał Boguski: Jak mogę skomentować sytuację z pierwszą bramką dla Legii? Kolejny raz sędzia popełnił błąd, a ten gol podciął na skrzydła. Chwilę później goście dołożyli kolejne trafienie. Chcieliśmy coś zmienić, ale nam nie szło. Moim zdaniem arbiter podjął słuszną decyzję o niepodyktowaniu rzutu karnego dla nas. Jodłowiec po prostu został nabity. Szkoda, że po niezłym spotkaniu nie mamy nawet punktu.


To nie było zagranie ręka przypadkowe nabicie i to przez naszego zawodnika.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 13.04.2013, 22:11
krwawy napisał(a):Wyświetl post


To nie było zagranie ręka przypadkowe nabicie i to przez naszego zawodnika.
Ale po co dyskutujesz z towarzyszem G.Przecież on nawet przepisów nie zna bo po co
Rękę można było odgwizdać, można było i nie odgwizdać.Ciężko stwierdzić czy był to przypadek czy nie - raczej przypadek ale jak dla mnie ten przepis jest chujowy(i nie chodzi mi tu że akurat to się obróciło przeciwko nam).
Powinno być - przy ciele , nie ma karnego, machanie łapami(nawet instynktowne), jest karny ale mniejsza z tym

Ogólnie to zastanawia mnie jedno, czy to my mieliśmy przebłysk czy Legia jest aż tak słaba bo gdyby tak człowiek nie wiedział którzy walczą o mistrza a którzy o nic, którzy prowadzą jakąś tam politykę transferową, a którzy jej nie prowadzą, no i którzy którzy mają wszystko płacone a którzy nie mają - to stwierdził bym że to drużyna w czerwonych koszulkach jest tą na pierwszym a nie na 12 miejscu.

Ogólnie niezły mecz, fajnie też na trybunach ale fenomenu tych .......onych achtungów to nigdy nie zrozumiem.Może jestem za stary ale dla mnie to jest gorsze niż trąbki,klaskarki i wuwuzele razem wzięte -ale się nie znam
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.04.2013, 22:27
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ale po co dyskutujesz z towarzyszem G.Przecież on nawet przepisów nie zna bo
Przecież sam jesteś towarzyszem, wystarczy poczytać twoje wcześniejsze wypociny żeby się zorientować z kim ma się do czynienia (może resortowa rodzinka)

Cytat:
Może jestem za stary ale dla mnie to jest gorsze niż trąbki,klaskarki i wuwuzele razem wzięte -ale się nie znam
Jak to mówią stary a ....... . I w tym wytłuszczonym zdaniu miałeś rację.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.04.2013, 22:16
krwawy napisał(a):Wyświetl post
Nawet wasz Boguski twierdzi że karnego nie było:
Rafał Boguski: Jak mogę skomentować sytuację z pierwszą bramką dla Legii? Kolejny raz sędzia popełnił błąd, a ten gol podciął na skrzydła. Chwilę później goście dołożyli kolejne trafienie. Chcieliśmy coś zmienić, ale nam nie szło. Moim zdaniem arbiter podjął słuszną decyzję o niepodyktowaniu rzutu karnego dla nas. Jodłowiec po prostu został nabity. Szkoda, że po niezłym spotkaniu nie mamy nawet punktu.

To nie było zagranie ręka przypadkowe nabicie i to przez naszego zawodnika.
po pierwsze co twierdzi Rafał to mało w Krakowie interesuje, niech idzie chłoptaś do teatru a nie wypowiada się na takie tematy. On nawet z diabłem siadłby do jednego stołu. Po drugie wiele jest takich sytuacji, gdzie sędziowie takie "nabite" ręki gwiżdżą bo nie są naturalnie ułożone i zwiększają powierzchnie ciała - tak to pewnie oceni Pan Stępniewski... a przynajmniej tak powinien jeśli byłby konsekwentny.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.04.2013 o godz. 22:26.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:47.