
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Sebastian Jarzębak (36 l.) powinien dać sobie spokój z sędziowaniem. Jeżeli arbiter nie wie, ile powinien trwać mecz piłki nożnej, nie ma czego szukać nie tylko w Ekstraklasie, ale na żadnym poziomie rozgrywek. Sędzia z Bytomia próbował zakończyć hit kolejki już w... 80. minucie!
To wszystko tłumaczy @Camilos: Najwazniejszy protest, ktory powinien wyjsc z klubu - Aby nigdy wiecej w meczu Wisły nie testowac arbitrow bramkowych bo tylko przeszkadzaja zamiast dobrze wykonywac swoje obowiazki. To juz 2 raz dostejemy dodatkowych sedziowi i tracimy punkty |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|