
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#5
|
|
Jeśli jesteś Wiślakiem, jeśli jesteś Polakiem i patriotą, jeśli uważasz że należy uczcić naszą wielką legendę, która wyznawała powyższe wartości to musisz być jutro (czwartek 11.04.2013 r.) o godz. 18.30 na R22 - sektor C na Mszy Świętej za Henryka Reymana.
Jeśli masz to w dupie i nie będziesz jutro (bez ważnego powodu) to nie jesteś Wiślakiem, a jedynie fanem piłki nożnej, krakowskich drużyn, ewentualnie futbolu tiki-taka (w danych lepszych piłkarsko czasach). Każdy kto czuje się WIŚLAKIEM MA JUTRO BYĆ! To apel do Waszych sumień !! link z głównej: wis.la/qns96 |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|